додому Дієти і харчування

Встановлено любовний зв’язок чоловіків до гострої їжі

193

Дослідження французьких учених показало, що чоловіки, які вживають гостру їжу, мають більш високий рівень тестостерону, а отже, і підвищену сексуальну активність.

Image by Robert Owen-Wahl from Pixabay

Тестостерон є стероїдним гормоном, що у більшій кількості виробляється в чоловічому організмі в порівнянні з жіночим. Цей гормон відповідає за зростання м’язової маси, силу, щільність кісток, а в підлітковий період – за зміну голосу, зростання волосся на тілі та остаточний розвиток статевих органів і залоз. При низькому рівні тестостерону у чоловіків знижується плодючість, можуть виявлятися ознаки депресії та хронічної втоми, знижується кількість м’язової маси та збільшується відсоток жиру. Навпаки, високий рівень тестостерону пов’язаний з характеристиками типового альфа-самця – агресією, готовністю піти на ризик і високим статевим потягом. гострих відчуттів, – процитував Medical Dailyслова одного із авторів статті Лорана Беге (Laurent Begue) з університету Гренобля. – А в цьому випадку йдеться про зв’язок між ризиком та смаком».

У дослідженні взяли участь 144 особи віком від 18 до 44 років. В рамках експерименту чоловіки їли картопляне пюре, додаючи до смаку гострий соус чилі або сіль (контрольна група), після чого за зразком слини у випробуваних перевірили рівень тестостерону. Як виявилося, ті, хто додавав найбільше гострого соусу, мали найвищий рівень чоловічого статевого гормону. При цьому зв’язку між тестостероном і кількістю споживаної солі не було виявлено.

Дослідники припустили, що гостра їжа може сприяти підвищенню рівня тестостерону, а високий рівень тестостерону, у свою чергу, може посилювати потяг чоловіків до гострої їжі. Однак така схильність може бути зумовлена ??й іншими причинами. Наприклад, чоловіки з високим рівнем тестостерону можуть віддати перевагу гострим соус чилі через його агресивний червоний колір (попередні дослідження вже виявили зв’язок між ними), або така схильність є наслідком звички, що йде з дитинства.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар