додому Дієти і харчування

Продукти, які корисно їсти щоденно

133

Молочний жир є головним джерелом вітаміну А для організму.

by @freepik

Використання лише знежиреної їжі не рекомендується. Жировий компонент дає відчуття смаку та насичення, дозволяє отримати задоволення від їжі… молочний жир – головне джерело вітаміну А, у ньому містяться й інші корисні речовини.

На день слід вживати три порції різних молочних продуктів. Для рідкого продукту одна порція – 200 мл, для ложкового – 125-150 мл.

У харчуванні потрібно прагнути до різноманітності натуральних продуктів, оскільки це ефективно стимулює розвиток кишкової мікрофлори. Цей принцип належить і до споживання продуктів на основі молока – кисломолочних і молочних. У повсякденному раціоні повинні бути кефір, ряжанка, молоко, сир, йогурти і так далі – у тому числі у вигляді добавок і складових компонентів різних страв. Так, наприклад, можна готувати заправки до салатів з використанням йогуртів або мацоні, додавати молоко до чаю або вживати різні кисломолочні напої.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар