додому Астрологія та Гороскопи

Знаки Зодіаку, які частіше за інших поширюють плітки в офісі

211

Будьте обережні з тими, кому ви довіряєте інформацію.

by @atlascompany

Любов до пліток та активного обговорення чужого життя безпосередньо не пов’язане зі знаком вашого Зодіаку, проте деякі знаки попадаються на цьому частіше за інших. Щоб вам було легше розібратися, хто у вашому робочому оточенні може виявитися тією самою людиною, яка не збереже ваш секрет, читайте матеріал нижче.

Близнюки

Один з товариських знаків Зодіаку, при цьому, на жаль, така соціальна активність Близнюків часто не дозволяє їм зберігати секрети і в принципі тримати при собі інформацію, яка не призначається для передачі іншим особам. В офісі саме Близнюки стають людьми, які приносять «гарячі» новини, і просять «не передавати їх нікому». Впізнаєте когось із колег?

Риби

Риби точно не втечуть розповідати те, що почули всім підряд, проте їхня небезпека полягає в тому, що всю інформацію, якою вони володіють, вони можуть легко використати у своїх цілях у потрібний момент. Нерідко це відбувається в ситуації, коли на підвищення йдуть Риби та їх колега — тут уже цей знак свого не проґавить і будь-які факти, що ганьблять, підуть у справу задля досягнення своєї мети. Будьте обережні та намагайтеся не розповідати їм речі, якими можна скористатися проти вас.

Рак

Як і Риби, Рак не поспішає оприлюднити все почуте. Він старанно збирає потрібну йому інформацію, але, що цікаво, часто не користується нею сам. Він може передати слух іншій людині, для якої ці факти матимуть значення. Раки вміють дружити і в такий спосіб, хай і досить «брудний», допомагають своїм колегам-друзям піти далі кар’єрними сходами або ж відстояти свою позицію перед керівником. Можна сказати, Рак завжди залишається в тіні, але його дії можуть завдати багато шкоди іншим у його офісі.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут