додому Дієти і харчування

Міфи про вегетаріанців, в які точно не варто вірити

43

Щороку 1 жовтня у всьому світі відзначається Всесвітній день вегетаріанця. Цей день об’єднує величезну спільноту людей по всьому світу, які діляться ідеями і проектами, пропонуючи підтримку в досягненні різних цілей. Вегетаріанці виступають за право людини вибирати свій раціон, підкреслюючи, що нікого не можна змушувати їсти те, чого він не хоче. Однак існує кілька міфів, що оточують вегетаріанство, які з часом увічнюються. Давайте розвінчаємо деякі з цих міфів.

Photo by engin akyurt on Unsplash

1. “Вегетаріанці завжди голодні”

Поширена помилка, що вегетаріанці постійно голодні через нестачу білка. Це далеко від істини. Сучасний світ пропонує безліч альтернатив рослинному білку. Харчові волокна, в достатку містяться в вегетаріанських продуктах, допомагають людям залишатися ситими і задоволеними. Це також допомагає регулювати рівень цукру в крові, що може вплинути на голод. Таким чином, вегетаріанці навряд чи залишаться голодними, і вони завжди можуть перекусити горіхами, які багаті білками, жирами і вуглеводами.

2. “Нестача енергії для активного способу життя”

М’ясоїди часто вважають, що вегетаріанцям через відсутність в їх раціоні тваринних білків не вистачає енергії, необхідної для фізичних навантажень. Всупереч цій думці, багато чемпіонів світу та Олімпійських ігор у різних видах спорту є вегетаріанцями. Хоча не всі погоджуються, що дієта без м’яса краща або гірша для спортсменів, важливо пам’ятати, що білки доступні з багатьох джерел, а не тільки з м’яса.

3. “Вегетаріанська їжа одноманітна”

Цей міф широко поширений, але необгрунтований. Багато хто вважає, що вегетаріанці обмежуються лише овочами, фруктами та зеленню, що призводить до нудної дієти. Однак вивчення міжнародної кухні, такої як індійська, відкриває широкий спектр вегетаріанських страв, враховуючи, що значна частина населення Індії є вегетаріанкою. Більше того, численні веб-сайти пропонують різноманітні вегетаріанські рецепти, які можуть урізноманітнити будь-яку дієту, демонструючи широкий вибір, доступний вегетаріанцям.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар