додому Дієти і харчування

Поєднання продуктів для схуднення

1674
0
Соціальні

Харчові продукти діляться на групи, ті що містять білок, вуглеводи і жири. Безладно змішуючи їх, людина сама заважає переварюванню їжі і засвоєнню поживних речовин. Тому харчування для схуднення обов'язково має відповідати наступним простим правилам:

foto_poradnica_10.09.2014_01

  • Не вживайте кислу і вуглеводну їжу разом.
  • Хліб, горох, бобові, картоплю, фініки, банани та інші вуглеводомісткі продукти не їжте з кислими овочами і фруктами - такими, як помідор, лимон, апельсин, ананас, грейпфрут. Подібне поєднання продуктів для схуднення до добра не доведе.
  • Не вживайте концентровані вуглеводи і білки разом. Наприклад, горіхи, м'ясо, сир, яйця не змішуйте зі злаками, хлібом, картоплею, кондитерськими виробами і солодкими фруктами. Термін «концентрований» означає великий вміст компонента в продукті.
  • Вуглеводи і білки засвоюються по-різному і, змішуючись в шлунку, заважають один одному засвоїтися. Якщо ви шанувальник страв з м'ясом і картоплею або макаронами, бутербродів з сиром або інших «небезпечних» поєднань вуглеводів і білків, то про струнку фігуру мріяти просто смішно.
  • Не приймайте два концентрованих білка одночасно. Виключіть такі поєднання продуктів: яйце з м'ясом, горіхи з м'ясом, сир з яйцями, сир з горіхами і так далі. Чітко дотримуйтеся правила: за один прийом один білок. Хоча в більшості видів їжі білка так мало, що готуючи і приймаючи їжу, ми не беремо його до уваги.
  • Виключіть поєднання продуктів харчування, багатих жирами - вершків, вершкового і рослинного масел з горіхами, яйцями, сиром, м'ясом та іншими білками. Жир притлумлює роботу шлункових залоз, пригнічує виділення шлункових соків для розщеплення білка в м'ясі, горіхах, яйцях, сирі та інших продуктах.
  • Не поєднуйте білки і кислі фрукти. М'ясо, сир, яйця і горіхи не їште з помідором, лимоном, апельсином, ананасом, грейпфрутом і подібними продуктами.
  • Виключіть одночасний прийом крохмалю і цукру. Вживання джемів, желе, фруктового вершкового масла, меду, цукру, патоки і сиропів разом з картоплею і злаками викликає бродіння.
  • Молоко приймають окремо або взагалі не приймають. Якщо ви любите молочні продукти, то краще вживайте кисломолочні.

Ефективне схуднення - це не кількість скинутих кілограмів за короткий період. Важливо не завдати собі шкоди і закріпити ефект схуднення, для чого при поєднанні харчових продуктів слід дотримуватися деякі основні правила, при яких враховується фізіологія організму.

Написати відповідь