додому Сім'я та стосунки

Чи корисно ковтати сперму?

12583

Багато пар практикують оральний секс, що дозволяє урізноманітнити сексуальне життя. Однак у жінки в такій ситуації завжди з’являється досить складний вибір, що робити по завершенні акту. Розберемося, корисно чи шкідливо ковтати сперму.

foto_poradnica_11.09.2014_resized

Чи корисно ковтати сперму?

Окремим чоловікам в силу деяких психологічних факторів може подобатися, коли його подруга після акту любові не біжить у ванну, прикриваючи рот рукою, а проковтує сперму. Ця категорія намагається знайти позитивну відповідь на питання про те, чи корисно ковтати жінці чоловічу сперму. В якості фактів наводять такі аргументи:

  • сперма корисна, оскільки є джерелом білка;
  • в спермі міститься багато важливих для організму речовин;
  • сперма покращує шкіру.

Однак насправді жодне дослідження не доводить факт того, що від сперми може бути якась користь, а білка в ній не більше, ніж у звичайному курячому яйці. Тим більше що чужорідний білок сприймається кожним організмом по-різному, і в деяких випадках викликає небажані ефекти.

Чи шкідливо ковтати сперму?

До негативних наслідків такого завершення статевого акту також варто ставитися спокійно. Найсерйозніша шкода, яку може заподіяти жінці сперма її коханого – це алергічна реакція. Це нерідке явище проявляється у 5% жінок. Зрозуміло, в такому випадку повторювати експерименти більше не варто.

Втім, в окремих випадках можливі розлади шлунка і проблеми цього плану, але це скоріше зі сфери індивідуальної непереносимості. Тому питання про те, варто чи не варто ковтати сперму, кожна жінка може вирішувати самостійно. Ні дивовижної користі, ні жахливої шкоди від цього не буде, особливо якщо це відбувається вкрай рідко.

Чи небезпечно ковтати сперму?

Все ж існують випадки, в яких від такого закінчення орального акту краще відмовитися. Сперма, як і кров, як і решта рідини організму, містить у собі всі віруси та інфекції, якими страждає чоловік. Іншими словами, якщо він заражений СНІДом, гепатитом В або С або іншими ІПСШ, жінка, яка проковтує сперму, практично не має шансів залишитися здоровою після такого контакту.

Саме тому оральний секс, як і будь-який інший, з людиною, яка не заслужила довіри, повинен відбуватися виключно з використанням презервативів. До того ж, це знімає необхідність вирішувати питання, що робити в кінці акту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут