додому Краса і здоров'я

Розтяжки на грудях

2297

Красиві і пружні груди завжди є мрією кожної жінки. Саме тому, при появі розтяжок на грудях, жінки починають шукати від них засоби. Причиною, чому з’являються розтяжки на грудях, є тонка і ніжна шкіра, яка дуже сприйнятлива до зміни ваги молочних залоз.

Що призводить до появи розтяжок на грудях?

Безпосереднім наслідком того, що на грудях з’явилися розтяжки, є розрив самих колагенових волокон. Переплітаючись, вони з’єднуються в сітку, яка створює каркас, що утворює структуру шкірної тканини. В результаті відбувається різке зниження еластичності шкіри, що збільшує її схильність до розтягування. Говорячи іншими словами, на грудях з’являються червоні розтяжки.

foto_poradnica_11.09.2014-04

В окремих випадках розтяжки на грудях можуть з’явитися у підлітків. Відбувається це в період статевого дозрівання, коли груди значно збільшується в розмірах. Цей процес супроводжується болем і дискомфортом, на який дівчата досить часто скаржаться в цей час.

Швидкий набір ваги при вагітності також є причиною того, чому на грудях з’являються розтяжки. Тому вага у вагітної повина постійно бути під контролем і за всю вагітність, в нормі, вона повина збільшитися не більше ніж на 10-14 кг.

Крім того, у більшості жінок розтяжки на грудях з’являються безпосередньо після пологів. Саме в цей час, у мами з’являється грудне молоко, що призводить до збільшення грудей в обсязі і їх обваження. Зрештою шкіра розтягується. Тоді-то, молоді мами і замислюються, як їм позбавиться від розтяжок на грудях і, що для цього робити.

Як боротися з розтяжками?

Щоб уникнути появі розтяжок на грудях, найкраще про це задуматися ще під час вагітності. Адже найчастіше, гормон кортизол, секреція якого посилюється при виношуванні плоду, порушує роботу фібробластів, що відповідають за продукцію колагену в організмі. В результаті колагенові волокна стають крихкими і більш схильні до розтягування. На грудях з’являються непривабливі розтяжки, злегка рожевого кольору.

В даний час існує безліч кремів, які сприяють швидкому видаленню розтяжок, що з’явилися на грудях. До їх складу входять різні масла і, перш за все, вітамін Е, який сприяє зволоженню шкіри. Крім того, такі крему в обов’язковому порядку повинні містити пантенол, який сприяє виробленню еластину і колагену. Також сприяє наданню еластичності і пружності молочна кислота.

Для того, щоб уникнути появи розтяжок на грудях після годування, кожна мама повинна наносити спеціальний крем. У разі, якщо він не приносить очікуваного ефекту, необхідно звернеться до косметолога. Зазвичай для видалення розтяжок використовуються такі процедури, як мезотерапія і вплив лазером.

Профілактика розтяжок

Щоб груди завжди мала гарний зовнішній вигляд, кожна жінка, перш за все, повинна подбати про правильне харчування. Дуже важливо включати в сам раціон продукти, які в своєму складі містять цинк, кремній, вітаміни А, Е і РР. Також дуже важливо заповнювати недолік рідини, випиваючи, не менше 2 літрів води в день.

Таким чином, сьогодні існує безліч засобів для боротьби з розтяжками на грудях. Однак, жодин з них не може повністю позбавити жінку від даного «дефекту». Застосовувати їх потрібно тільки проконсультувавшись з маммологом, який може призначити комплексне рішення даної проблеми. Плюс до всього, правильний догляд за грудьми разом із збалансованою дієтою і здоровим способом життя істотно зменшують ймовірність виникнення розтяжок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут