додому Сім'я і відносини

Що робити, коли чоловік заглядається на інших жінок?

Прикро, коли чоловік у вашій присутності не зводячи очей з молодих красунь. Це серйозний удар по жіночій самооцінці, і потрібно навчитися на нього відповідати.чоловік задивляється на іншу

Основний інстинкт чоловіка

Доводиться констатувати сумний факт: навіть щасливі у шлюбі чоловіки все одно задивляться на інших жінок. На рівні первісних інстинктів вони мають схильність до полігамії і звертають свої погляди на найпривабливіших і молодих жінок. Спрацьовує підсвідомість: красива — значить, здорова, молода — значить, зможе виносити і народити здорове потомство. Підсвідомості глибоко наплювати, що чоловік і так батько сімейства, у якого робота, дача, кредит на машину і підвищений тиск.

Інші причини поглядів «наліво» — з області психології. Ми маємо на увазі горезвісну кризу середнього віку. Після тридцяти п’яти чоловік починає поступово розуміти, що молодість йде, шевелюра рідшає, живіт росте, спина болить. Йому хочеться довести самому собі, що він ще ого-го який самець. Тому сорокарічні чоловіки так часто кидають своїх дружин і одружуються на молодих дівчат. А ті, хто не розлучається, дивляться по сторонах. У своїй уяві вони малюють себе чарівними героями-коханцями, перед якими не в змозі встояти жодна жінка. Фантазії — це хай і не найпродуктивніший, але досить безневинний спосіб боротьби з кризою середнього віку.

Прийняти ситуацію

Для початку покопатися в собі: а що ви самі думаєте, коли бачите привабливого молодого чоловіка, підтягнутого сусіда по дачі, коли він, роздягнувшись до пояса, смажить шашлики у себе на ділянці? Зізнайтеся чесно: ви не відмовляєте собі в задоволенні насолодитися видовищем. І напевно вважаєте це задоволення цілком безневинним. Ви зовсім не збираєтеся пробиратися вночі городами, щоб зраджувати чоловіка з сусідом. Ось і ваш чоловік не бачить нічого страшного в тому, щоб подивитися на красивих жінок.

Вас гризе думка про те, що ви вже не так молоді і красиві, як ті дівчата, на яких звертає увагу чоловік? Спробуйте замість цього зосередитися на своїх перевагах: ви доросла розумна жінка з відмінним почуттям гумору, яка може стати заводієм в будь-якій компанії. Коли ви самі повірите в свої достоїнства, ви почнете по-іншому рухатися, говорити, сміятися, і всі погляди будуть спрямовані вже на вас.

Дізнайтесь більше:

Як змінити ситуацію

По-перше, подумайте: а чи не вийшло так, що ви останнім часом стали нехтувати своєю зовнішністю? Робота, дім, діти, батьківські збори, помити підлогу, вигуляти собаку, зателефонувати мамі, купити продукти — не дивно, що у вас не залишається часу не те що на манікюр, а навіть на те, щоб голову помити. Тому чоловік і починає поглядати в бік тих жінок, у яких все гаразд і з головою, і з манікюром. А розмови із серії «Він повинен любити мене будь-який, я йому дітей народила, будинок в порядку утримую!» Давайте залишимо для наївних маленьких дівчаток.

По-друге, згадайте: що ви робите, коли з чоловіком разом йдете по вулиці? Захоплено говорите про щось цікаве або понуро мовчіть, не знаючи, що сказати один одному? Думаємо, не варто нагадувати, в якому випадку чоловік буде дивитися на вас, а в якому — неуважно дивитися по сторонах. Якщо чоловік захоплений вами і вашими ідеями, то йому ніколи задивлятися на когось ще. Вчіться бути цікавими одне для одного, шукайте теми для розмов і загальні хобі.

По-третє, не страждайте мовчки. Поговоріть з чоловіком. Тільки обов’язково без свідків! Скажіть, що вас ображає і ображає, коли він відверто дивиться на інших жінок. Запропонуйте йому уявити себе на вашому місці: що б він відчував, якби ви на зупинці не зводили очей з м’язистого незнайомця?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут