додому Сім'я і відносини

Чи утримає народження дитини чоловіка?

До яких тільки хитрощів не вдаються жінки, щоб утримати коханого чоловіка! Роблять пластичні операції, ходять до ворожок, закочують істерики, шантажують суперницю. А деякі вирішують завагітніти в надії, що тепер-то улюблений точно нікуди не дінеться.чоловік не хоче дітейЯк це не сумно, але діти іноді з’являються на світ не тому, що пара мріяла про малюка, а тому що «так прийнято», тому що «секс з презервативом — це зовсім не те», тому що «буде кому в старості подати склянку води »і ще по сотні неправильних причин. І, мабуть, сама підла, сама нечесна по відношенню до малюка ситуація — коли він з’являється на світ тому, що його матуся намагалася таким способом прив’язати до себе чоловіка. Дитина має бути радістю і щастям, а не засобом досягнення мети. На жаль, подібна підміна понять відбувається часто-густо.

Перша вагітність

«Коли я намагаюся знайти собі виправдання, то кажу, що була молода і дурна. З моїм першим хлопчиком ми зустрічалися ще зі школи, мені набридло чекати, коли він покличе заміж, і тоді мені прийшла в голову «геніальна» ідея: я перестала приймати протизаплідні таблетки, а молодій людині нічого про це не сказала. Коли він дізнався про вагітність, то розлютився. Обірвав зі мною всі контакти і знати не хотів про дитину. Батьківство довелося встановлювати по суду, щоб отримати хоч якісь аліменти. Тоді він назло влаштувався на роботу, де зарплату видавали в конвертах, і платив аліменти з офіційної зарплати. А тепер продовжує тріпати мені нерви, коли потрібна його підпис для різних дитячих документів », — розповідає Ольга, якій довелося дорого заплатити за свою помилку.

Якщо молода людина не поспішає робити пропозицію, то дівчата нерідко намагаються поквапити його за допомогою вагітності. Потім в гру вступають батьки та родичі з обох сторін, і під гаслом «тепер як чесна людина ти зобов’язаний одружитися» майбутнього батька навіть не ведуть, а тягнуть в загс. А далі … далі виходить по-різному, але статистика розлучень говорить про те, що жити довго, щасливо і разом виходить далеко не у всіх. Адже чому чоловік не робить пропозицію? Найчастіше тому, що не любить по-справжньому, або тому, що боїться відповідальності. І раптом ненависна відповідальність звалюється на нього в подвійному розмірі — не просто дружина, але ще й дитина. А чоловік до цього не готовий, і внутрішньо він ніколи не змириться з тим, що це був не його вибір, що сім’ю йому нав’язали.

Прийоми одружених чоловіків

«Я три роки зустрічалася з одруженим чоловіком. Він говорив, що з дружиною у нього вже давно немає ніяких відносин, їх тримає разом тільки дитина. І тоді я вирішила «підштовхнути» його у бік правильного рішення і завагітніла. Адже якщо він так піклується про дитину, то заради нашого малюка обов’язково кине дружину — так я міркувала в той час. Ось тільки нічого не змінилося. Просто тепер у нього дві сім’ї — офіційна і таємна. І я не знаю, як мені вирватися, у мене немає ні своєї квартири, ні стабільної роботи », — журиться Галина.

Коханки пускаються на подібні виверти не тільки в мексиканських серіалах. Іноді їм навіть вдається домогтися бажаного. Але відбувається це, як правило, тільки якщо чоловік насправді вже дозрів для того, щоб розлучитися з набридлого дружиною. Або якщо в офіційному шлюбі у нього немає дітей, а він завжди мріяв стати батьком. При цьому у нього немає з дружиною спільного майна або бізнесу, який він боявся б втратити. Виходить дуже багато цих «якщо», тому коханка серйозно ризикує, намагаючись відвести чоловіка з сім’ї до за допомогою спільної дитини.

Дізнайтесь більше:

Утримати чоловіка

«Наші з чоловіком стосунки практично зійшли нанівець. Чоловік проводив вечори, уткнувшись носом в телевізор або комп’ютер, я сиділа на кухні. Нам навіть поговорити не було про що. І тоді я вирішила на свій страх і ризик завести дитину, в надії, що вона допоможе зберегти наші з чоловіком стосунки. І це спрацювало! Улюблений виявився чудовим батьком, а в наші відносини повернулися теплота і турбота », — радіє Наталя.

Насправді такі хепі-енди, як в історії нашої героїні, трапляються далеко не завжди. Поява дитини, навіть бажаної й довгоочікуваної, — це серйозна перевірка на міцність сімейних відносин. Не випадково серед основних криз сімейного життя психологи завжди називають народження дитини. Вся увага молодої мами віддано малюкові, чоловікові дістаються лише жалюгідні крихти, а якщо і раніше відносини були холодними і відчуженими, то розрив неминучий. З почуття обов’язку чоловік може затриматися на недовгий час, але потім він все одно піде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут