додому Сім'я і відносини

Як швидко зацікавити і спокусити мужчину?

Добре, коли у вас є в запасі маса часу, щоб зачарувати вподобаного вам чоловіка. Але що робити, якщо часу в обріз? Скажімо, ви іноді їздите зранку на роботу на одному автобусі з привабливим незнайомцем, і за ті п’ятнадцять хвилин, які триває поїздка, вам потрібно справити на нього враження. Або ви зустрілися на вечірці у друзів, скоро опівночі і … ні, карета перетвориться на гарбуз, але вже пізно і пора розходитися по домівках.як завоювати чоловіка На всі етапи спокушання — від першого погляду до обміну телефонами або запрошення на побачення — у вас є не більше півгодини. Не можна втрачати ні хвилини!

Як зацікавити чоловіка

Ваша перша задача — виділитися з натовпу. Якщо все навколо ходять в темних куртках і сірих плащах, то ваша поява в яскраво-червоному пальті не залишиться непоміченим. Або, наприклад, на вечірці, якщо ви можете похвалитися приємним голосом, влаштуйте караоке-змагання. Чоловік повинен звернути на вас увагу і запам’ятати. Нехай поки ви будете всього лише «жінкою в червоному пальто» або «дівчиною, яка так душевно співала» Чорного ворона «, головне, що ви справили враження.

Далі вам потрібно послати чоловікові сигнал: «Ти мені подобаєшся, і я не проти знайомства з тобою». Для цього за останні пару тисяч років не винайшли способу краще, ніж класична стрілянина вічками. Не потрібно дивитися на чоловіка надто пильно; жертва вашого невмілого флірту може не зрозуміти, з чого це ви на нього так втупилися, може у нього кетчуп по підборіддю розмазався. Замість цього кидайте на нього збіглі погляди: подивилися — зустрілися очима — посміхнулися — на секунду зніяковіло відвели погляд — знову подивилися, вже трохи довше. Коли дивитеся на чоловіка, посміхайтеся, але не смійтеся, інакше він може подумати, що ви смієтеся над ним. Ваша посмішка повинна бути привабливою.

Як заговорити з чоловіком першою

Якщо вам попався особливо сором’язливий екземпляр, який дивитися дивиться, а підійти соромиться, вам доведеться взяти справу в свої руки. Універсальний привід заговорити — прохання про допомогу: «А ви, бува, не знаєте, цей автобус іде на вулицю Весняна?» Добре, якщо питання дає можливість продовжити бесіду: наприклад, безневинне прохання допомогти з вибором вина в магазині дозволить вам поговорити про гастрономічні звички , подорожах і улюблених ресторанах. Задавайте більше питань і будьте щедрі на компліменти: «Ви так добре розбираєтеся у винах! Де ви цього навчилися? »- Вдалий приклад питання і компліменту в одному флаконі.

Дізнайтесь більше:

Багато жінок, намагаючись зацікавити чоловіка, люблять прикидатися наївними безпорадними дурочками, здатними тільки дивитися кавалеру в рот і постійно підтакувати. З дурними і невпевненими у собі чоловіками цей спосіб спрацьовує, але вам же потрібен розумний і сильний, чи не так? А їм якраз подобається, коли у жінки напоготові незвичайні ідеї, цікаві історії та дотепні жарти.

Як зацікавити чоловіка

Скористайтеся добре відомим методом: він називається «віддзеркалювання». Його секрет полягає в тому, що ми, не віддаючи собі в цьому звіту, з більшою симпатією і довірою ставимося до тих людей, які поводяться так само, як ми. Суть прийому полягає в копіюванні емоцій, жестів, міміки і слів співрозмовника. Наприклад, якщо чоловік часто доторкається до мочки вуха, ви торкайтеся до своєї шиї. Він сидить, поклавши лікті на стіл, а ви зіпріться тільки на одну руку. Він у розмові схиляє голову вправо, ви нахиліть її вліво. Копіюйте не всі підряд, а лише ті особливості поведінки, які будуть органічно виглядати у вашому виконанні.

Віддзеркалювання діє на людей на підсвідомому рівні, створюючи відчуття близькості й довіри. Якщо відчуваєте, що час підтискає, а чоловік так і не зібрався з духом, щоб попросити у вас номер телефону, дійте самі. Намагайтеся не налякати його своїм напором, скажіть, наприклад, таку фразу: «Мені пора бігти. Я була б не проти поговорити з тобою як-небудь без поспіху. Може, обміняємося телефонами? »

На жаль, не завжди флірт з боку жінки може увінчатися успіхом. Вам може попастися  одружений або упертий екземпляр. Важливо вчасно його розкусити і не витрачати даремно час. Отже, якщо чоловік не реагує на ваші натяки, краще приберегти їх для іншого кавалера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут