додому Сім'я і відносини

Як завоювати чоловіка ловеласа?

Не чоловік, а «справжній ловелас». Але що робити, якщо він клянеться в любові не тільки вам? Якщо ви поведете себе по-розумному, то саме ви і станете тієї щасливою ??мисливицею, яка зуміє зловити цю вільну птицю.як завоювати ловелас Народна приказка стверджує, що найвідданіші чоловіки виходять з колишніх бабіїв. Вважається, що вони своє вже відгуляли, потішили своє чоловіче самолюбство, вгамувалися і дозріли для тихого сімейного життя.

Більшість ловеласів найчастіше страждають від неусвідомленого страху близькості. Можливо, вони росли в нездоровій сімейній обстановці, де батьки постійно лаялися самі і зганяли зло на дитині. З дитинства в свідомість дитини втовкмачували думку, що близькі стосунки не приносять нічого, крім розчарувань і болю. У дорослому віці, постійно змінюючи партнерів, уникаючи сильних прихильностей і глибоких почуттів, він тим самим намагається убезпечити себе від страждань. «Перевиховати» ловеласа вийде за умови, якщо він позбудеться страху близькості і вилікується від наслідків дитячих травм.

Зовнішність

Якщо ви зібралися полювати на чоловіка, не обділеного жіночою увагою, то доведеться відповідати. Дамський улюбленець ніколи не клюне на сіру мишку в розтягнутому светрі і стоптаних туфлях. Постарайтеся вичавити зі своєї зовнішності максимум. Весь ваш вигляд повинен кричати: «Я — впевнена в собі, незалежна, доглянута жінка, яка звикла брати від життя найкраще».

Причому мало бути просто доглянутою і спокусливою: довгоногих красунь з великими грудьми і платиновими локонами у нього і до вас уже був не один десяток, і жодна з них не затрималася в його житті надовго. У вашій зовнішності повинна бути родзинка, яка тут же виділить вас з шеренги однотипних гарненьких лялечок.

Легкість

Чоловіки-ловеласи більше всього на світі бояться, що жінка спробує обмежити їх чоловічу свободу, змусить сидіти вдома, робити ремонт і по вихідних їздити до тещі на млинці. Тому вони скоріше «клюнуть» не енергійну, життєрадісну, легку на підйом особу, яка сьогодні вирушає на велосипедну прогулянку, а завтра йде на курси іспанської мови, щоб влітку поїхати в Мадрид. У його присутності не заводьте розмов про проблеми зі здоров’ям, дітьми, кредитами, сусідами.

Зрив шаблону

Дамські улюбленьці звикли до того, що жінки співають їм сиренади і готові летіти до них за першим покликом. Тому жінка, яка не поспішає впасти до їхніх ніг, викликає моментальний інтерес і пробуджує мисливський інстинкт. Однак не варто доводити цю раду до абсурду, ви повинні демонструвати не зневагу і зверхність, а доброзичливий, злегка глузливий гумор. Потрібно відчувати цю тонку грань.

Дружба

Якщо ви розраховуєте на серйозні стосунки з ловеласом, то фундаментом повинні служити не секс і пристрасть, а дружба. Сексу у своєму житті він уже «наївся» досхочу. Ви повинні стати не черговою постільною розвагою, а другом, співбесідницею, однодумницею.

З м’яким гумором відхиляйте його спроби пофліртувати, зате з щирим інтересом розпитуйте його про захоплення, дитячі спогадаи, мрії і плани.

Підтримуйте його ідеї та починання. Якщо він, наприклад, подумує про зміну роботи, то порадьте хороше кадрове агентство або дайте координати свого двоюрідного дядька: «Він якраз зараз набирає співробітників твого профілю». Між вами повинна утворитися міцний емоційний зв’язок. Вважайте місію виконаною, якщо ви будете першою людиною, якій він подзвонить, коли його візьмуть на нову роботу.

Дізнайтесь більше:

Ультиматум

Такі дружні відносини можуть тривати дуже довго, але намагайтеся не затягувати їх довше декількох місяців, інакше потім буде дуже складно перевести їх на любовні рейки. Зробити це можна так: пропадіть на пару тижнів. Коли він дзвонить, відповідайте коротко: «Я зараз дуже зайнята, передзвоню пізніше». А потім «забудьте» передзвонити. Нехай чоловік затурбується: де ви, що з вами і чому ви його ігноруєте. Нехай в кінці кінців він дізнається, що у вас на горизонті з’явився перспективний шанувальник і тепер весь вільний час ви приділяєте йому.

Цей несподіваний поворот змусить чоловіка задуматися про те, що, по-перше, ви бажана жінка, яка користується популярністю у інших чоловіків, а по-друге, якщо він терміново що-небудь не зробить, то ризикує втратити вас назавжди.

Якщо все піде за планом, то дуже скоро він прибіжить до вас з квітами і зізнаннями в ніжних почуттях. Не здумайте відразу кидатися в обійми! Покажіть, що у вас є сумніви в перспективі ваших відносин. Так, ви вважаєте його привабливим чоловіком, але не впевнені, що він здатний на серйозні почуття і довгі стосунки. Нехай чоловік сприйме це як виклик і поставить перед собою мету переконати вас у зворотному.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут