додому Краса і здоров'я

Як залишатися стрункою після 35 років

1430

Як несправедлива природа до жінок! Час забирає їх красу, немов обриває пелюстки з прекрасної квітки, незважаючи на їхні сльози і благання зупинитися. З тривогою жінка дивиться в дзеркало на своє відображення, і чим старше вона стає, тим сильніше тривога. Додаються зморшки, тіло втрачає пружність, і кожне з’їдене тістечко після 35-40 років знаходить притулок в жирових відкладеннях на талії або на стегнах.

Як залишатися стрункою після 35 років

Чому так відбувається? Дивіться самі – з віком змінюється спосіб життя. Вечорами вже не треба бігти на побачення, а сил після роботи вистачає тільки на те, щоб затишно розташуватися на дивані перед телевізором.

Підводять і гормони: після 35 порушується рівновага естрогену і прогестерону, що впливає на менструальний цикл і накопичення жиру. Естроген також затримує зайву рідину в організмі, що можна помітити по надбанню ваги на пару кілограм під час менструації без овуляції.

До того ж, з віком сповільнюється швидкість обміну речовин, а калорій щодня витрачається менше, ніж ще 5-10 років тому. Та й рухатися після 35 років доводиться набагато менше – не потрібно годинами гуляти з коляскою по кварталу або бігти за дитиною на прогулянці. Матеріальний стан дозволяє не робити зайвих рухів взагалі: є автомобіль, посудомийна машина або навіть помічниця по будинку.

Тим часом фахівці стверджують, що фізичні вправи після 35 років повинні бути не просто регулярними, а обов’язковими, не менше 150 хвилин на тиждень.

Використовуйте будь-яку можливість руху – піднімайтеся пішки на 9 поверх, залишайте машину на дальній стоянці і йдіть додому своїм ходом. Після 35 років знижується загальний м’язовий тонус, тому регулярні тренування потрібно доповнити силовими вправами. Подружіться з неважкими гантелями, це вам винагородиться.

Запам’ятайте, що після 35 років у раціоні найголовніший елемент – кальцій. Він підтримає кісткову масу і вбереже від розвитку небезпечного остеопорозу.

Взагалі в зрілому віці необхідно ретельно стежити за своїм харчуванням. Їжте більше овочів, клітковини і кисломолочних продуктів. Не допускайте закрепів і затримок рідини в організмі. Як не сумно, але доведеться обмежити споживання вуглеводів, особливо «порожніх», які не принесуть ніякої користі організму, залишивши на пам’ять після себе шари жиру на стегнах або сідницях.

На закінчення хочеться сказати, що до 35 років, нарешті, приходить мудрість і розуміння того, що все зроблене в житті має свої наслідки, у тому числі має наслідки неправильний спосіб життя, і виражається це в зайвій вазі і проблемах зі здоров’ям.

попередня статтяЯк оригінально підписати валентинку
наступна статтяФітнес – як метод боротьби з хворобами