додому Гороскоп

Як завоювати чоловіка Терези (24.09-23.10)

1527

Чоловік-Терези – творча особистість, йому подобається все гармонійне і досконале. Чоловікам цього знаку рідко властиво проявляти ініціативу, тому завойовувати його необхідно вам. Вони не люблять обмежень і нав’язливості, так що діяти слід делікатно і вишукано.

Чоловік-Терези - творча особистість, йому подобається все гармонійне і досконале. Чоловікам цього знаку рідко властиво проявляти ініціативу, тому завойовувати його необхідно вам. Вони не люблять обмежень і нав'язливості, так що діяти слід делікатно і вишукано.  1. Смаки та інтереси. Необхідно вивідати якомога більше точної інформації. Чим чоловік захоплюється, цікавиться, які в нього переваги. А ось добувати інформацію доведеться вкрай обережно і ненароком. Ваги не сприймають, коли їх змушують відчути себе дичиною, на яку ведеться полювання.  2. Зовнішній вигляд. Чоловік даного знаку може зацікавитися тільки тією дівчиною, яка буде досконала у всьому. Кожна мить необхідно виглядати блискуче. Ідеально підібраний гардероб і макіяж, який буде вдало підкреслювати всі достоїнства. Красива, ефектна і жіночна. Ваше увага повинна коштувати неймовірно дорого.  3. Інтелект і ерудиція. Крім зовнішньої привабливості, важливу роль відіграє вміння підтримати будь-яку розмову. Зацікавте чоловіка розмовою, яка пов'язана з його захопленнями, і продемонструйте вашу компетентність у цьому питанні.  4. Почуття гумору. Якщо вийде блиснути дотепністю і тонким гумором, то перемога в одній маленькій битві вам забезпечена, проте не поспішайте святкувати, адже це тільки початок.  5. Спокій. Чоловіки знаку Терези непередбачувані і імпульсивні, їм властиві часті зміни настрою, але вони легко регулюються зустрічним спокоєм і ніжністю жінки. Ніколи не втрачайте самовладання поруч з ним, залишайтеся спокійною і гармонійною, врівноважуючи чоловіка.  6. Критика. Погоджуйтеся, навіть якщо категорично не згодні. Терези дуже болісно сприймають критику і звикли, щоб з ними погоджувалися. Якщо ви висловите їм все що думаєте, вони можуть ще довгий час переживати і пропускати сказане через себе. Особливо слід уникати критики на адресу їх зовнішнього вигляду.  7. Скандали. Уникайте сварок і з'ясувань відносин, скандали і лайка - протипоказані у відносинах з Терезами. Він може зробити вигляд, що забув і нічого не сталося, але запам'ятає і врахує.  8. Кулінарія. Чоловіки-Терези звертають увагу на вміння жінки смачно приготувати їжу. Презентація ваших страв має велике значення, адже вони прагнуть до досконалості у всьому, що їх оточує, і їжа для них смачніше та, що виглядає вишуканіше.  9. Інтрига. Не дозволяйте розкрити себе повністю, залишайтеся загадковою і непередбачуваною. Дивуйте чоловіка, не слід розслаблятися, навіть якщо він проявляє до вас прямі знаки уваги. Міняйте стиль одягу та цікавтеся подіями у світі.  Чоловіки-Терези дуже непередбачувані, врахувати всі їх реакції неможливо і все-таки, щоб завоювати їх серце, необхідно свідомо продумати стратегію і добре підготуватися до здійснення плану. Запасіться терпінням і дійте обдумано.

1. Смаки та інтереси. Необхідно вивідати якомога більше точної інформації. Чим чоловік захоплюється, цікавиться, які в нього переваги. А ось добувати інформацію доведеться вкрай обережно і ненароком. Ваги не сприймають, коли їх змушують відчути себе дичиною, на яку ведеться полювання.

2. Зовнішній вигляд. Чоловік даного знаку може зацікавитися тільки тією дівчиною, яка буде досконала у всьому. Кожна мить необхідно виглядати блискуче. Ідеально підібраний гардероб і макіяж, який буде вдало підкреслювати всі достоїнства. Красива, ефектна і жіночна. Ваше увага повинна коштувати неймовірно дорого.

3. Інтелект і ерудиція. Крім зовнішньої привабливості, важливу роль відіграє вміння підтримати будь-яку розмову. Зацікавте чоловіка розмовою, яка пов’язана з його захопленнями, і продемонструйте вашу компетентність у цьому питанні.

4. Почуття гумору. Якщо вийде блиснути дотепністю і тонким гумором, то перемога в одній маленькій битві вам забезпечена, проте не поспішайте святкувати, адже це тільки початок.

5. Спокій. Чоловіки знаку Терези непередбачувані і імпульсивні, їм властиві часті зміни настрою, але вони легко регулюються зустрічним спокоєм і ніжністю жінки. Ніколи не втрачайте самовладання поруч з ним, залишайтеся спокійною і гармонійною, врівноважуючи чоловіка.

6. Критика. Погоджуйтеся, навіть якщо категорично не згодні. Терези дуже болісно сприймають критику і звикли, щоб з ними погоджувалися. Якщо ви висловите їм все що думаєте, вони можуть ще довгий час переживати і пропускати сказане через себе. Особливо слід уникати критики на адресу їх зовнішнього вигляду.

7. Скандали. Уникайте сварок і з’ясувань відносин, скандали і лайка – протипоказані у відносинах з Терезами. Він може зробити вигляд, що забув і нічого не сталося, але запам’ятає і врахує.

8. Кулінарія. Чоловіки-Терези звертають увагу на вміння жінки смачно приготувати їжу. Презентація ваших страв має велике значення, адже вони прагнуть до досконалості у всьому, що їх оточує, і їжа для них смачніше та, що виглядає вишуканіше.

9. Інтрига. Не дозволяйте розкрити себе повністю, залишайтеся загадковою і непередбачуваною. Дивуйте чоловіка, не слід розслаблятися, навіть якщо він проявляє до вас прямі знаки уваги. Міняйте стиль одягу та цікавтеся подіями у світі.

Чоловіки-Терези дуже непередбачувані, врахувати всі їх реакції неможливо і все-таки, щоб завоювати їх серце, необхідно свідомо продумати стратегію і добре підготуватися до здійснення плану. Запасіться терпінням і дійте обдумано.

попередня статтяЯк завоювати чоловіка Козерога (22.12 – 20.01) (відео)
наступна статтяЩо одягнути в Новорічну ніч Кози 2015?