додому Гороскоп

Як завоювати чоловіка Козерога (22.12 — 20.01) (відео)

Козеріг — непростий знак зодіаку. Несолодко доводиться жінкам, які вирішили пов’язати свою долю з таким чоловіком. Ще на етапі залицянь варто усвідомити кілька правил. Зовні «рогаті» представники сильної статі дуже замкнуті і скритні. Вони не виражають своїх емоцій. Часом навіть близьким людям складно визначити, що у Козерога на душі.

Як завоювати чоловіка Козерога (22.12 - 20.01) (відео)

1. Не варто нав’язуватися, чоловіки, народжені під цим знаком, не терплять настирливості. Потрібно бути постійно на очах і переконати людину, що ви вважаєте його дуже розумним і ерудованим співбесідником. Необхідно тонко дати зрозуміти, що чоловік вам симпатизує. Час від часу варто про себе нагадувати. Якщо обранець не віддаляється, можливо, ви його зацікавили. Не варто чекати гучних зізнань і швидкого розвитку відносин. Таким чоловікам потрібно багато часу, щоб все осмислити.

2. Чоловіки, народжені під цим сузір’ям, дуже практичні, тому не терплять говірких і розмальованих дівиць. Все має бути в міру. Вони пов’язують свою долю з розумною і впевненою особою. Варто врахувати, що Козероги дуже амбітні, при цьому жінка повинна їх завжди підтримувати. Навіть якщо ви не поділяєте точку зору партнера, не можна з ним сперечатися.

3. У жінки, яка вибрала Козерога, повинен бути стрижень. При необхідності вона повинна звалити всі турботи про сім’ю на себе. Це стосується як фінансової, так і побутової сфери. Рекомендується підтримувати чоловіка морально і стверджувати, що він чинить правильно.

4. Земні знаки, до яких відноситься Козеріг, дуже амбітні і шукають жінку під стать собі. Але вона не повинна більше заробляти і добитися таких висот, про які її партнер тільки мріє. Це буде ображати чоловіка і змушувати його думати про свою неспроможність.

5. Інтимні стосунки для Козерога не є основою при створенні пари. Хороший секс не здатний утримати представника цього знака. Відповідно залагоджувати сварки доведеться, використовуючи конструктивний діалог, а не секс заради примирення.

6. Відносно побуту, то жінка повинна відмінно готувати і справлятися з усіма домашніми справами. Козероги люблять комфорт і затишок і хочуть повертатися додому, як в свою надійну фортецю.

7. Козероги звертають увагу на інтелектуальних жінок, які можуть підтримати бесіду. Щоб завоювати Козерога, не потрібно надягати яскравих нарядів і голосно реготати в компанії. Все має бути природно, хоча жінка може створити ілюзію цієї природності. Можна попросити знайомих запросити чоловіка, який їй сподобався, на день народження або на якусь вечірку.

Перш ніж пов’язати свою долю з Козерогом, потрібно все обдумати. Астрологи стверджують, що представники цього знака з роками стають кращими. Але період «притирання» з Козерогом зможуть пережити не всі.