додому Гороскоп

Як завоювати чоловіка Тільця (21.04 – 20.05)

1089

Чоловік Тілець – чутлива, обережна і цілеспрямована людина. Красиве залицяння не блідне поряд з життєвими реаліями. Такі люди воліють не будувати повітряний замок, а дарувати проект реального будинку, куди візьме вас господинею, яка ніколи не відчує потреби. Щоб скласти пару гідному чоловікові, народженому під знаком Тільця, слід стати його мрією і перевтілитися.

Як завоювати чоловіка Тільця (21.04 - 20.05)

1. Наберіться терпіння, такому чоловікові потрібно час, щоб переконатися в правильності свого вибору – поспішних рішень чоловіки-Тельці не роблять. Якщо у вас раніше був зв’язок, але з якихось причин ви розлучилися, ще не пізно повернути час назад. Тільці дуже чутливі до дотику і нюху. Зустрічаючись по дорозі, не будьте нав’язливою, скоріше, навпаки – байдужою. Одягайте той одяг (або схожий) і користуйтеся тим парфумом, які брали участь у створенні образу при ваших зустрічах. Це нагадає йому приємні моменти і викличе ностальгію.

2. Якщо у вас стосунки з чоловіком -Тільцем і ви всіляко намагаєтеся їх продовжити, то не будіть ревнощів. Не влаштовуйте скандали, не підвищуйте голос і не будьте грубі – Тільці категорично цього не сприймають. Навіть якщо виникли розбіжності і вам потрібно висловити свою думку, не робіть це на людях – порція негативу може зруйнувати тривалий зв’язок в той же день. Незважаючи на його прихильність і повагу до вас, верх візьме здоровий глузд і вдача. Навіть якщо ви насправді маєте рацію, не варто принижувати свого чоловіка – він цього не потерпить.

3. Тілець поважає жінок, які можуть бути поступливими, незважаючи на його характер, і вміють тримати язик за зубами. Дурні жарти також часто бувають недоречними і здатні якісно зіпсувати відносини. Не будьте нав’язливі – таких не любить ніхто, не кажучи вже про морального Тільця. Чоловіки цінують жіночу індивідуальність і харизму, не зазіхають на свободу своєї обраниці, вимучуючи її одвічним контролем, того ж і вимагають у відповідь.

4. Якщо чоловічу гідність Тільця не оточувати негативом, то він не тільки виправдає сподівання і довіру, але і втілить в життя вашу мрію, буде терплячим до примх, добрим і ніжним для своєї коханої. Однак, як було вже сказано вище, Тілець не робить необдуманих рішень і довго придивляється до майбутньої обраниці. Якщо в його житті було розлучення, то можете бути впевнені – він пережив його дуже болісно, ??і тепер буде набагато уважніше при виборі своєї жінки.

5. В фінансовому плані Тільці звалюють на себе гору потреб. Навчіться смачно готувати традиційні домашні страви, полюбіть природу, село і розділіть з ним хобі рибної ловлі. Тільця не варто квапити і вказувати на невиконані домашні справи – вдома він зазвичай ледачий. Не змушуйте його проводити час в компанії розгульних друзів, будьте чесними і прості, доглядайте за своїм чоловіком, і він віддячить вам з повна!

Незважаючи на те, що Тілець – неймовірно романтична натура, він не буде годувати вас «сніданками» і красивими обіцянками, а відразу приступить до справи, щоб ви не мали сумніву в правильності свого вибору. Не забувайте, у свою чергу, викладатися для чоловіка – він це оцінить, і життя ваше перетвориться на прекрасну казку.

попередня статтяЯк завоювати чоловіка Водолія (21.01 – 19.02)
наступна статтяЯк завоювати чоловіка Козерога (22.12 – 20.01) (відео)