додому Гороскоп

Як завоювати чоловіка Водолія (21.01 — 19.02)

Щоб закохати в себе неординарну натуру Водолія, необхідно вибрати правильну дорогу до його серця. Якщо ви будете враховувати деякі особливості характеру цього дивного знака, то зможете зацікавити його і зблизитися.

Як завоювати чоловіка Водолія (21.01 - 19.02)

1. Не намагайтеся здаватися холодною та байдужою. Якщо ви думаєте, що таким способом зможете завоювати Водолія, забудьте про це. Швидше за все, подібна поведінка тільки відлякає його. Будьте доброзичливою з ним, але не нав’язуйте. Водолію дуже близькі якості, такі як простота, ввічливість, щирість і дружелюбність. Якщо ви веселі, прості в спілкуванні і легкі на підйом — у вас є всі шанси підкорити недоступного багатьом Водолія.

2. Відверте спокушання — найгірший спосіб закохати в себе Водолія. Якщо ви дійсно хочете сподобатися, заведіть з ним цікаву розмову. Можете навіть подискутувати, але не захоплюйтеся занадто сильно — ви ризикуєте викликати його роздратування. Про впертість Водолія ми поговоримо трохи пізніше. Осмислена бесіда захопить його набагато більше, ніж фізична близькість. Чоловікам Водоліям не цікавий інтим на одну ніч. Для них більш важлива романтика і довірчі відносини, але цього можна досягти тільки після тривалого спілкування з представником цього дивного зодіакального знака.

3. Чоловік-водолій не ревнивий, тому навряд чи велика кількість ваших шанувальників приверне його увагу. Ви можете лізти зі шкіри геть і намагатися викликати ревнощі, але це не призведе до результату. Він дуже мудрий і його зовсім не турбують дрібні ситуації, що лежать на поверхні. Набагато цікавіше розбиратися в глибині. Водолії дуже допитливі натури, їм подобається дізнаватися щось нове, докопуватися до суті справи і вирішувати всілякі завдання. Розвивайте різні навички і підтримуйте його в усіх справах. Він обов’язково помітить це і оцінить.

4. Варто відзначити, що Водолії дуже вперті. Вони вважають, що їхня думка є єдино правильною. Уникайте всього, що викликає у нього роздратування. Ніколи не вказуйте, що йому робити — це викличе сильне невдоволення і навіть гнів. Або ви приймаєте його як домінуючого партнера, або — відпускаєте. Навіть закоханий Водолій втратить інтерес, якщо йому будуть ставити ультиматуми і нав’язувати свою думку. Цей знак відрізняється від інших. Яскраво виражене почуття справедливості не дозволяє йому обманювати інших людей, тому ви можете розслабитися і повністю довіритися.

5. Також у нього є своя думка з приводу, а реакція оточуючих зовсім не цікавить. Якщо він щось вирішив, так і буде. Тут необхідно віддати Водолію належне — всі його рішення є зваженими і ретельно продуманими, тому практично всі плани втілюються в реальність. Навколишні можуть не розуміти його, але це абсолютно не заважає йому займатися своїми справами.

6. Важливо знати, що Водолії не люблять зайвої емоційності. Намагайтеся не проявляти свої почуття занадто бурхливо — це може його відштовхнути. Водолій звик контролювати будь-яку ситуацію, тому йому не надто подобається емоційна спонтанність. Ви повинні бути для нього другом, на якого можна покластися в будь-якій ситуації, а не створювати додаткові незручності. Варто відзначити, що Водолій не виносить сліз. Коли жінка плаче, він починає думати, що ним маніпулюють і одночасно з цим відчуває себе винним. Такий стан навряд чи комусь сподобається.

Приготуйтеся до того, що швидко завоювати Водолія не вийде. Це знак вибірковий у жінках. Йому необхідний час, щоб розгледіти вас трохи краще. Він повинен бути впевнений, що буде відчувати себе комфортно навіть після весілля. Тому запасіться терпінням і крок за кроком зближується з обраним чоловіком.