додому Гороскоп

Розклад Таро на тиждень з 1 по 7 грудня 2014року

Перший тиждень грудня буде достатньо несподіваним, поворотним моментом у вже звичному плині Вашого життя. Якщо у Вас є чіткі плани, або Ви чекаєте реалізації чогось бажаного, будьте готові до того, що цей тиждень внесе свої корективи. Грудень принесе з собою зміни, і не факт, що ці зміни виявляться на краще. На що точно варто розраховувати, так це на те, що станеться різка зміна обставин. Однак у цьому є і щось позитивне: завдяки зміні обставин може прояснитися раніше незрозуміла Вам ситуація або, приміром, Ви просто дізнаєтеся якусь приховану від Вас інформацію. Стане ясно, хто є хто.

30-11-14-foto-600x286-1

Любов і відносини: Таро на тиждень з 1.12 по 7.12

Про кохання розповість карта «Закохані» в перевернутому положенні. Карта достатньо спірна саме в плані відносин. В першу чергу вона вкаже на неправильний вибір, який може тягнутися з далекого минулого, просто зараз доведеться використовувати плоди «старої» ситуації. Крім цього, вона може вказувати на непорозуміння з боку партнера, на небажання слухати і чути. З цими проблемами на цьому тижні Вам допоможе впоратися тільки повне самовладання — дайте ситуації можливість розвиватися, пливучи за течією. Якщо Ви намагаєтеся якось вплинути на ситуацію, то неминучі конфлікти, причому такі, які можуть призвести до розриву відносин. Абсолютно невідповідний час для нових знайомств і початку нових відносин.

Фінанси і бізнес: Таро на тиждень з 1.12 по 7.12

Про трудову діяльність і фінансової ситуації розповідає карта «Туз Кубків» в перевернутому положенні. У професійній діяльності прийдешній тиждень буде іспитом на стресостійкість та імунізацію від нудьги. Початок грудня може виплеснути на Вас масу негативних емоцій і переживань, пов’язаних з обуренням начальства, помилками підлеглих і халатністю співробітників. Через що згодом виникне багато роботи, яку ніхто не оцінить. Але буде краще, якщо виконувати Ви її будете без зайвих слів. Атмосфера на роботі буде достатньо важкою. Відсутність ентузіазму в роботі та активності оточуючих навряд чи допоможе Вам досягти поставлених цілей. Фінансова ситуація на цьому тижні не зуміє Вас вразити. Тому порада карти — не будувати ілюзій і не витати в фантазіях — буде цілком актуальним. Намагайтеся давати реальну оцінку своїм фінансовим можливостям. Надалі це позбавить Вас від неприємностей.

Здоров’я, краса: Таро на тиждень з 1.12 по 7.12

Про здоров’я розповість карта «Дев’ятка Жезлів» в перевернутому положенні. Карта не вказує на наявність або розвиток якихось конкретних захворювань. Тим не менш, вона абсолютно чітко дає зупинку в часі. Для процесу одужання це не добре, але сприятливо для косметичних процедур — ефект збережеться надовго. Заняття спортом не протипоказані на цьому тижні, але їх результати можуть різнитися. Їсти на цьому тижні слід помірно, контролюючи не лише калорії, але і склад споживаних продуктів — віддайте перевагу білковій їжі. Косметологи на цьому тижні рекомендують проводити складні операції — підтяжки і ті процедури, до яких слід ретельно готуватися.