додому Поради

Дифузор: унікальний прилад для вкладання локонів

Практично кожне вкладання волосся проводиться за допомогою фена. Але не завжди для створення зачіски достатньо одного приладу. Вирішальне значення мають і майстерність, і додаткові насадки, однією з яких є дифузор. Дифузор — це насадка для фена (іноді зустрічається як самостійний прилад), схожа на гратчастий диск, через отвори якого проходить повітря. Для додання волоссю об’єму вона забезпечена еластичними «пальчиками» різної довжини.

26-12-14-foto-600x359-1

Як користуватися дифузором?

Спочатку дифузор був придуманий спеціально для сушіння волосся з хімічною завивкою. «Пальчики» утримували кучерики, і вони не розліталися в сторони, як при звичайному сушінні феном, надаючи додатковий обсяг зачісці. Пізніше перукарі придумали її використовувати трохи інакше: для формування локонів на будь-якому волоссі.

Насправді нічого складного в процесі укладання дифузором немає. Але певна вправність все-таки потрібна. Трохи потренувавшись, з кожним днем ??зачіска буде виходити все красивіше, об’ємніше і природніше.

Щоб вкласти волосся за допомогою цієї насадки, вимийте голову — вкладання волосся завжди робиться на чисте вологе волосся. Після миття трохи просушіть його рушником, щоб позбутися від зайвої вологи. Обробіть підсушене волосся термозахистом, потім засобом для вкладання.

Розділіть волосся на 2 частини: верхню і нижню. Тепер розберіть частину волосся на пасма, вкладіть їх в дифузор, приставте насадку до шкіри голови і почніть сушку. Акуратно масажуйте шкіру голови в процесі — це додасть більший обсяг.

Вільною рукою допомагайте собі — наїжачує пасма, піднімаючи їх біля основи голови. Не забувайте розподіляти на локони. Під час сушіння можете нахиляти голову в різні боки, а сам дифузор направляйте до голови під кутом 90 градусів. Вкладайте волосся до тих пір, поки не досягнете потрібного результату. Після закінчення вкладання закріпіть його лаком, а волосся не розчісуйте.

Якщо немає необхідності щодня мити голову, на наступний день можете освіжити зачіску, злегка змастивши волосся спеціальним гелем. Розітріть його на пальцях і сформуйте локони, надаючи їм потрібну форму.

Для дівчат з ідеально прямими волоссям такий спосіб укладання може не підійти, але можна все-таки спробувати. Візьміть більше вкладального засобу, кожне пасмо скрутіть в тугий джгут в одному напрямку (так зачіска буде виглядати більш гармонійно і природно) і сушіть дифузором.

Вкладайте коротко стрижене волосся за допомогою насадки дифузор, щоб зачіска вийшла стильною і об’ємною. Для цього вимийте голову, підсушіть рушником. Рівномірно розподіліть вкладальною піною по волоссю. Починайте сушити волосся дифузором, починаючи від коренів шляхом скуйводження пасм на скронях і потилиці. В результаті коротка стрижка вийде пишною. У кінцевому рахунку, можете надати зачісці фактурність за допомогою пасти або воску.

26-12-14-foto-600x461-1

Насадка для фена дифузор: переваги

 • Дифузор — досить велика насадка, що дозволяє за 1 раз висушити більше волосся, ніж звичайним феном. У підсумку, прискорюється процес сушіння.
 • Насадкою дифузор неможливо обпектися, так як повітря не спрямоване прямо на шкіру голови, а розсіюється по сторонах. Вона сприяє охолодженню і пом’якшенню, забезпечуючи сушіння теплим потоком, тим самим менше травмуючи локони і не пересушую шкіру голови.
 • Завдяки «пальчикам» насадка є відмінним масажером, який підсилює кровообіг і стимулює ріст волосся.
 • Цівки повітря спрямовані в самі корені, висушуючи, вони піднімають їх, створюючи додатковий об’єм. При певній вправності, процедура вкладання волосся за допомогою дифузора буде займати всього 20 — 30 хв.
 • Незважаючи на обережний режим роботи, дифузор все одно чинить термічний вплив на Ваші локони, тому не зловживайте ним. Намагайтеся вдаватися до його допомоги нечасто, вибирайте для сушіння низькі температури, а для вкладання використовуйте термозахисні засоби.

Насадка дифузор: яку вибрати?

В даний час існує велика кількість різноманітних моделей дифузорів. При виборі слід звернути увагу на структуру і довжину волосся, а потім віддавати перевагу тій чи іншій насадці:

 • Для створення об’ємних зачісок Вам знадобиться дифузор з порожніми всередині «пальцями»;
 • Дифузор з короткими «пальцями» відмінно підійде для вкладання недовгого кучерявого волосся;
 • Коротке волосся найкраще сушити дифузором з широкою головкою;
 • Для випрямлення довгого кучерявого волосся віддавайте перевагу насадці з дією, що розчісує;
 • Густим довгим волоссям підійде дифузор з гладкими «пальчиками»;
 • Щоб збільшити об’єм довгого прямого волосся, скористайтеся насадкою «суперволюм»;
 • Сучасні типи дифузорів мають довгі прямі зубці, які додають обсяг прямому волоссю і пригладжують кінці.

Дифузор — це спеціальна насадка для фена, що має вигляд широкого диска з «пальчиками» по його поверхні. В даний час практично кожен (навіть недорогий) фен вже йде в комплекті з дифузором, але далеко не всі дівчата знають, як ним вкладати волосся. Насправді, нічого складного в цьому немає, достатньо пристосуватися і вже через 2 — 3 рази Ви зможете створювати по-справжньому вражаючі зачіски.