додому Дім і затишок

Як оригінально підписати валентинку

Раз на рік, на День святого Валентина, усі закохані сходять з розуму! Цукерки, валентинки, грайливі сувеніри … Який чудовий привід відкрити почуття об’єкту своєї пристрасті або ще раз нагадати своїй другій половинці, як сильно ви її любите! Милі листівки-сердечка мають в цей день справді магічне значення.

Як оригінально підписати валентинку

Традиційне оформлення любовного послання

Валентинка — листівка у формі сердечка з освідченням у коханні до адресата. Споконвіку цей лист мініатюрного формату, вся його принадність — в короткому і ємному викладі своїх почуттів на папері. Уявляєте, як треба постаратися, щоб вкласти в цю інтимну і романтичну пару рядків всю пристрасть, яка вас переповнює? Традиційно валентинку відправляють об’єкту жадання без підпису — нехай поламає голову над цією загадкою! Втім, друзям і родичам можна написати теплі слова з побажаннями щастя і добра, вказавши відправника.

Маленькі «сердечні» листівки продаються в багатьох магазинах напередодні свята, але останнім часом валентинки модно робити з будь-яких підручних матеріалів, які тільки знайдуться вдома. Це може бути картон, кольоровий і гофрований папір, шовк, оксамит, паєтки, — все, чому ваша фантазія зможе знайти застосування. На довершення можна залишити на готовому сердечку пару крапельок ваших улюблених парфумів: можливо, саме запах допоможе адресату зрозуміти, хто зізнається йому в любові.

Як підписати валентинку

Зміст листівки-визнання набагато важливіше її оформлення, адже нас, образно кажучи, цікавлять справжні почуття, а не мішура, яка їх оточує. Підійдіть з усією відповідальністю до підписання вашої валентинки, тоді святий Валентин напевно буде протегувати вам в цей особливий день.

Любов не терпить шаблонів і кліше, на оригінальність можуть претендувати тільки щирі почуття, якими ви хочете поділитися з дорогою людиною. Тому від покупки листівки з готовим текстом краще відмовитися — такі дарують, в основному, колегам по роботі або знайомим «для галочки».

Щоб підписати валентинку коханій людині, відразу відмовтеся від банальних фраз типу «одного серця не вистачить, щоб вмістити всі мої почуття до тебе» і придумайте свій, оригінальний, текст.

Як оригінально підписати валентинку1

Як правило, ті думки, які з’являються у людини в перші секунди після того, як вона занесла ручку або олівець над листком паперу, і є найбільш «справжні». Уявіть, що об’єкт ваших таємних почуттів у вас за спиною — що б ви хотіли сказати йому? Те ж напишіть у своїй листівці. І пам’ятайте, тут немає місця не щирості: все має бути чесно-чесно.

Якщо ви підписуєте валентинку для людини, яка відповідає вам взаємністю, почніть з фрази «А пам’ятаєш …». Далі коротко опишіть який-небудь смішний або зворушливий момент з вашого спільного минулого. Ви повинні бути впевнені, що коханий неодмінно посміхнеться, читаючи ці рядки.

Якщо ви за вдачею максималіст, і вам важко вмістити в одній маленькій листівці всі свої почуття, змайструєте (купіть) кілька валентинок. На кожній з них напишіть одну рису характеру, яка подобається вам в обранцеві: чарівний, шкідливий, смішний … Всі листівки неодмінно закінчуйте освідченням у коханні. Готові сердечка складіть в невелику коробку і прикріпіть до неї красивий бант — улюбленому буде дуже приємно.

Як підписати валентинку подрузі

Хороші подружки часто дають один одному кумедні прізвиська — сміливо використовуйте їх у своєму посланні. Напишіть подрузі, що вона у вас сама турботлива, найрозумніша, най-най! Пообіцяйте, що будете нагадувати їй про це частіше.

Валентинки для рідних і друзів

Зверніться до одержувача з теплими і душевними словами. Якщо ви складаєте вірші, напишіть кілька ліричних рядків для дорогих вам людей.

Необов’язково довго ламати голову над тим, як незвично підписати листівку до Дня святого Валентина. Ваші почуття до коханої людини унікальні, а значить, оригінальним вийде і текст валентинки, написаний від душі.