додому Фітнес і спорт

Фітнес — як метод боротьби з хворобами

1031

Зараз заняття в спортивних клубах — це не стільки модне проведення дозвілля, скільки один з методів боротьби з хворобами та їх профілактикою. Крім того, що ви, регулярно займаючись підтримуєте в нормі свою вагу, ви зміцнюєте м’язову і серцево-судинну систему свого організму. Є також цілий ряд захворювань, боротися з якими допомагають фізичні вправи і тренування.

Фітнес - як метод боротьби з хворобами

Насамперед варто зауважити — не всі хвороби можна перемогти за допомогою фізичних занять. Наприклад, якщо ви підхопили вірус, вам краще дотримуватися рекомендацій лікаря і обрати постільний режим. Однак з хронічними хворобами допоможе вам впоратися фітнес.

Безумовно, перш, ніж зайнятися певним видом вправ, необхідно порадитися з лікарем. Він допоможе вам підібрати необхідний для вас комплекс навантажень, а тренер в фітнес клубі навчить вас правильно виконувати вправи і розподіляти навантаження.

Сьогодні фітнес центри оснащені спеціальним обладнанням для профілактичних вправ. На такому обладнанні люди, які мають проблеми з хребтом виконують спеціальні вправи, спрямовані на зміцнення м’язів спини. Як показують дослідження, найчастіше приходять займатися люди, які страждають на остеоартроз, причому основна маса — жінки. Завдяки регулярним тренуванням у таких хворих нормалізується тонус центральної нервової системи, поліпшуються функції фізіологічних систем, крово- і лімфообіг в уражених суглобах приходить в норму, попереджається атрофія м’язів і зв’язок у хворому суглобі.

З метою оздоровлення багато людей відвідують басейни. Як відомо, під час плавання збільшується швидкість обміну речовин, що важливо для боротьби з ожирінням. Також плавання корисне людям із захворюваннями органів дихання і проблем з хребтом. Під час плавання хребет розтягується, посилено працюють м’язи спини. Людям, які страждають такими захворюваннями, як сколіоз, остеохондроз, протрузії, міжхребетні грижі лікарі прописують заняття в басейні, як невід’ємну частину лікування. Величезною популярністю користуються заняття аква-аеробікою. Ці вправи корисні людям, які страждаючть захворюваннями суглобів і варикозним розширенням вен. Під час занять у воді люди отримують своєрідний гідромасаж, шкіра стає гладкою та еластичною, тому аква-аеробіка є кращим засобом в боротьбі з целюлітом.

Давно відомо, що помірні фізичні навантаження сприяють боротьбі з хворобами, покращують настрій, підвищують загальний тонус організму, виховують витривалість і підвищують стресостійкість.

попередня статтяЯк залишатися стрункою після 35 років
наступна статтяЧай пуер — відмінний спосіб схуднути