додому Дієти і харчування

Чай пуер — відмінний спосіб схуднути

Чай, що має незвичайну для нас назву пуер з’явився на прилавках відносно недавно. Виростає він на території провінції Юнікань в Китаї. Деякий час тому це вид потрапив до Франції, де вчені і взялися вивчати його корисні властивості. Вже доведено, що він здатний знижувати рівень холестерину практично на половину, служить прекрасним засобом для профілактики серцево-судинних захворювань, ракових пухлин, лікування депресії, підвищення імунітету.

Чай пуер - відмінний спосіб схуднути

Однак це далеко не всі корисні властивості чаю пуер. При втомі, він надає тонізуючу та заспокійливу дію, допомагає налагодити рівновагу життєвих сил. Також йому властиво нормалізувалася роботу печінки і знижувати рівень цукру, стимулювати обмін речовин, недопусктаь переїдання, виводити з організму шлаки. Все це в комплексі допомагає боротися із зайвою вагою. Тобто, вживання в день 3-4 чашок цього чаю після їжі сприяє не тільки очищенню організму, але і допомагає домогтися ефекту схуднення.

Ефект вироблений появою диво-напою на полицях французьких магазинів можна порівняти з ажіотажем. Пуер був одразу схвалений модницями столиці моди. Місцеві красуні одноголосно звели його в ранг напоїв вічної молодості, краси і сексуальності. Насправді це дійсно правда, тому він має приголомшливі властивостями спалювати зайві жири і сприяти схудненню.

За смаком заварений чай пуер має злегка вловиму нотку солодощу та терпкості. За кольором, він наближений до кави. Консистенція густа, яка тягнеться. Міцність напою безпосередньо залежить від витримки та зберігання. На відміну від інших видів чаю, пуер не втрачає своїх властивостей при тривалому зберіганні за умови дотримання правил. Не варто забувати, що пуер це ферментований чай, тому впродовж усього терміну зберігання в ньому відбуваються «живі процеси».

У чому ж секрет цього напою як засобу для схуднення?

  • Не підвищує кислотність в шлунково-кишковому тракті, яка згубна для людей, які страждають виразкою, гастритом тощо. Ніяких обмежень щодо його застосування немає. За рахунок своїх властивостей чай здатний поліпшити обмін речовин і стимулювати роботу жовчного міхура.
  • Завдяки тому, що в ньому не припиняються постійні процеси бродіння і ферментації його справді можна вважати «живим продуктом», а значить пуер корисний для кишечника.
  • Після щільного обіду або застілля рекомендується пити чай пуер, тому він сприяє швидкому розщепленню важких жирів, тим самим не дозволяючи їм осідати та затримуватися в організмі.
  • Якщо, спробувавши чай пуер в перший раз, вас відштовхне специфічний смак напою, його можна пом’якшити невеликою кількістю молока. Також його можна вживати з цукром, медом або горіхами з медом вприкуску, проте, якщо Ви плануєте використовувати пуер з метою схуднення, потрібно відмовитися від цукру і пити його з злегка розведеним молоком.

Вченими доведено, що пуер сприяє боротьбі із зайвою вагою при регулярному вживанні. Так протягом 2-3 місяців постійного вживання, можливо скинути до 12 кг. Найголовнішою перевагою його є відсутність у складі добавок штучного походження. Представляючи собою чай для схуднення, пуер дозволяє одночасно насолоджуватися результатом і прекрасними смаковими якостями справжнього чорного чаю!