додому Фітнес і спорт

Що потрібно знати про одяг для фітнесу?

1475

Дивлячись на себе в дзеркало, ви напевно замислювалися не раз про те, чим би зайнятися, щоб привести свою фігуру в порядок. Але, як правило, у вас, як і багатьох перебували завжди виправдання, такі як: часу і так ні на що не вистачає, поблизу нічого немає, а далеко їздити не хочеться, не знаю, що вдягнути. Але якщо добре подумати, це ж тільки відмовки, адже існують проблеми набагато серйозніші. Це — ваше здоров’я і краса.

Що потрібно знати про одяг для фітнесу?

Якщо сильно захотіти, час можна знайти на все, а що стосується місця розташування фітнес клубу, то просто потрібно задатися метою і пошукати найбільш для себе відповідний варіант. Приміром, якщо поряд з будинком нічого немає, можна пошукати поруч з роботою. Одяг відповідний теж знайти не проблема, головне — визначитися, яким видом фітнесу ви будете займатися. Якщо ви молоді і вам хочеться на вечірці здивувати друзів умінням гарно танцювати, запишіться на хіп хоп танці. У цьому випадку вам, відповідно, знадобиться хіп хоп одяг. Безумовно, вибір цього виду одягу суто індивідуальний, але є певні правила.

Зручний одяг для фітнесу і танців

Так як хіп хоп — це спосіб життя, культура, одяг для таких танців повинен відповідати цій культурі. Верх одягу може складатися з футболки, сорочки або майки — головне, щоб вони були на пару розмірів більше. Низ — широкі бриджі, капрі або спортивні штани. У такому одязі вам легше буде виконувати рухи, властиві цьому танцю. На ноги танцюристи надягають кеди чи кросівки. В якості додаткового одягу підійдуть шапки, бандани, кепки, на руки — бинти або напульсники.

В цілому ж, для фітнесу повинен бути зручним і практичним. Крім того, він зобов’язаний бути непомітним, тобто, ви, виконуючи вправи в такому одязі, повинні відчувати себе впевнено і невимушено. Нерідко можна бачити, як під час тренування дівчина раз у раз поправляє задерту вгору майку. Ні про які результати в цьому випадку не може бути й мови, адже спортсменка не може викладатися в повній мірі, відволікаючись на одяг. Важливо й те, з якої тканини пошитий костюм. Як правило, при купівлі, звертають увагу на склад матеріалу.

Верх і низ для занять фітнесом повинен бути виконаний з натуральних тканин, щоб добре вбирати піт і швидко сохнути.

Рекомендується також вибирати одяг чітко за розміром, і ні в якому разі не брати менший. Як показує практика, при регулярних заняттях, вам його доведеться міняти раз на півроку.

попередня статтяЧай пуер — відмінний спосіб схуднути
наступна статтяФітнес «по-домашньому»: які тренажери можна використовувати?