додому Поради

5 способів зберегти мотивацію на роботі

80

Навіть якщо людині подобається те, що вона робить, одного разу може настати момент, коли падає концентрація, впевненість у собі, знижується продуктивність. Причина в ослабленні мотивації, викликане різними факторами. Якими засобами її можна зберегти.

Поставтеся до своєї роботи як інвестиції в майбутнє

Подумайте про те, де ви будете через п’ять років, чим почнете займатися. Скажіть собі: «Те, що роблю сьогодні, наближає мене до мети, допоможе мені досягти успіхів надалі».

5 способів зберегти мотивацію на роботі

Зосередьтеся на цінності, яку ви додаєте

Подивіться на завдання своєї роботи глибше. Ви побачите не лише підсумки сьогоднішнього дня, а те, що ваші дії додають у віддаленій перспективі. Наприклад, відбір кандидатів на посаду іноді може здатися стомлюючим. Визнайте собі, що у вас є привілей дізнаватися людей, визначати тих, хто покращить команду.

Згадайте минуле

Колись ви хотіли мати те, чого досягли зараз, – своєї ролі, стосунків, самосвідомості, здобутих уроків. Згадка про цей час змінює перспективу, все бачиться в іншому світлі і вже не здається поганим.

Розбивайте великі завдання на дрібні цілі

Можна підвищити мотивацію, якщо писати списки справ і відзначати наприкінці дня те, що виконано. Що більше завдань реалізовано, то легше працювати далі. Не забувайте робити перерви. Через 52 хвилини активних дій заплануйте 17 хвилин відпочинку.

Зарядіть батареї

5 способів зберегти мотивацію на роботі

Відсутність мотивації може вплинути на багато аспектів особистого та професійного життя. Іноді цьому сприяють надто високі очікування. Потрібно переглянути погляди на ситуацію, знизити планку – це допоможе підвищити оптимізм. Щоб отримати заряд енергії, корисно зайнятися спортом або взяти відпустку, добре відпочити та відновити сили.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяКитайський гороскоп Бика на 2022 рік
наступна стаття12 дивних речей, яких ви не знали про своє тіло

Додати коментар