додому Астрологія та Гороскопи

Китайський гороскоп Бика на 2022 рік

510

Ви належите до китайського знаку зодіаку Бика (Буйвола), якщо народилися в Рік Бика 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 або 2021 року.

Китайський гороскоп Бика на 2022 рік

Китайський гороскоп на 2022 рік Бика (Буйвола) пророкує уродженцям другого знака зодіаку китайської астрології період боротьби та напружених зусиль. Для Бика Роки Тигра нелегкі. Протягом китайського 2022 року Бик повинен знайти відповідь на багато питань, які його мучать, щодо напрямку, який він досі віддавав своєму професійному життю. У 2022 році, зокрема, від Бика потрібна обережність як на роботі, так і в коханні. Тому другий знак китайського календаря повинен будь-що контролювати свої імпульси, що спонукають його здійснювати важкі чи небезпечні вчинки.

Щасливі кольори в 2022 році:

  • Жовтий.
  • Помаранчевий.
  • Білий колір слонової кістки.

Якщо Бик хоче отримати результати, що відповідають його амбіціям, то він повинен уникати діяти поодинці, як завжди. Починаючи з китайського Нового 2022 року, завдяки актуальності свого вибору та здатності адаптуватися у своїх діях, Бик може успішно вирішувати переважну більшість головоломок, з якими він зіткнеться.

Найбільш щасливі місяці для Бика в 2022 році:

  • Місяць Щура (грудень 2022 року);
  • Місяць Змії (травень 2022 року);
  • Місяць Півня (вересень 2022 року);
  • Місяць Бика (січень 2023 року).

Таким чином, 2022 рік Тигра виявляється дещо бурхливим і надто несподіваним на смак Бика. Тим не менш, цей період залишається не менш цікавим для сильного і відданого Буйвола, тому що Тигр дає йому можливість чітко визначити свої справжні екзистенційні устремління.

Найменш сприятливий період: Місяць Кози (липень 2022 року)

2022 рік для дерев’яного Бика

Протягом року необхідно буде розглянути можливість прийняття одного чи двох ризиків, якщо він хоче довести свої проекти до піку своїх амбіцій (див. Нижче найвдаліші місячні Бики у 2022 році). Незважаючи на всю його добру волю і бездоганну регулярність у своїх зусиллях, Дерев’яний Бик все ще ризикує зазнати невдач, які, на жаль його родичів, позначаться на його настрої.

У 2022 році, будь то його романтичні чи дружні стосунки, цілком можливо, що Дерев’яного Бика критикуватимуть за його схильність мало цікавитися проблемами інших. Якщо він хоче зберегти емоційні зв’язки, які для нього найважливіше, йому доведеться виявляти більше співчуття.

2022 рік для вогняного Бика

Загальна динаміка 2022 року не дає можливість проявити весь свій творчий потенціал. В цілому, саме його схильність вважати, що його власні цінності перевершують цінності інших, може ввести його в оману. Щоб виправити це, Вогненний Бик повинен подбати про те, щоб на роботі не надто висуватися вперед.

У коханні остерігайтеся воєн его. Деякі потенційні партнери, заздривши його наполегливої ??особистості, без вагань охолодять його життєвий ентузіазм. Це навіть може призвести до тимчасової втрати лібідо у разі прихованої кризи пари. Тим не менш, ця делікатна фаза, яка представляє Рік Тигра для Вогняного Бика, дасть йому таку можливість уточнити свої цілі, як і розібратися в тих, хто його оточує.

2022 рік для земляного Бика

Для земляного Бика у 2022 році успіх безпосередньо залежатиме від його аналітичних здібностей та практичності. На професійному рівні його серйозність і майже відданість даному слову не повинні заважати йому ставити під сумнів і по-іншому проектувати своє розуміння життя. 2022 рік змусить його усвідомити, що дотримання часу та зобов’язань – це ключове поняття тих, хто одного разу досягне успіху. Що стосується романтичних відносин, 2022 підказує Земному Бику, що іноді краще відпустити свого партнера, не намагаючись зрозуміти причини за всяку ціну.

2022 рік для металевого Бика

Китайський гороскоп для нього кілька років, що розчаровує, особливо в порівнянні з попереднім. Металевий Бик розуміє 2022 року, що досвіду, набутого за ці роки, не завжди буде достатньо для того, щоб ефективно реагувати на кожен тип ситуації. Конфлікти домінування та нерозуміння між поколіннями чекають на нього протягом цього року Тигра. Стережіться слів, які завдають біль. У разі перевтоми слід очікувати на моменти сильної втоми. Навіть витривалість Бика має межі!

2022 рік для водяного Бика

Для водяного Бика цей рік трохи щасливіший, ніж у його родичів. Незважаючи на розчарування, які він може пережити, Водяному Бику не загрожує небезпека зламатися, оскільки він один із найсильніших і найподатливіших Биків. У коханні 2022 не є пам’ятним роком для Водяного Бика. Якщо він одружений або перебуває у стабільних відносинах, він повністю зацікавлений у тому, щоб зосередитись на основах своєї сім’ї.

Джерело

Додати коментар