додому Краса і здоров'я

5 міфів про масажну терапію

327

Хоча техніка на тканини організму налічує тисячі років, вона не обходиться без серйозних помилок. Мистецтво масажу допомагає лікувати травми, відновлювати здоров’я, покращувати самопочуття. Лікарі розвінчують міфи про старовинний метод терапії.

Всі масажі однакові

Це не так. Кожен спосіб лікування є певною метою. Один масаж розслаблює розум і тіло, інший прискорює загоєння травм, а третій покращує травлення. Важливо, щоб процедуру проводили кваліфіковані фахівці, які можуть знаходити проблемні місця та впливати на них.

5 міфів про масажну терапію

Масажна терапія впливає лише на м’язи

Фактично такий метод лікування має багато напрямків. Лімфодренажний масаж виводить із організму зайву рідину, зменшує біль та набряк. Є спеціальна техніка, що розтягує тканини, що з’єднують м’язи, кістки та органи. Ще один вид масажу збільшує циркуляцію крові, яка переміщає поживні речовини та відходи по тілу та прискорює загоєння.

Лікування дає тимчасовий ефект

Хороший фахівець не лише усуває біль. Він намагається забезпечити комфорт після того, як дія масажу минула. М’язи мають пам’ять. Наприклад, якщо утримувати тіло в неправильному положенні при роботі за комп’ютером, це викликає напругу шиї і плечей, оніміння і поколювання в руках. Регулярний масаж усуває неприємні відчуття, переучує м’язи, покращує поставу.

Лікування не допомагає при мігрені

При цьому захворюванні ефективний точковий масаж. Вплив на певні місця на шиї, плечах, голові і навіть обличчі знімає м’язову напругу, що руйнує кровоносні судини, що забезпечують мозок. Таке лікування усуває больові сигнали, що належать до областей мігрені.

Не переривайте масажиста під час сеансу, навіть якщо боляче

Це неправильно. Не соромтеся говорити про неприємні відчуття. Фахівець внесе до лікування відповідні корективи.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар