додому Дієти і харчування

Поєднання продуктів для схуднення

Харчові продукти діляться на групи, ті що містять білок, вуглеводи і жири. Безладно змішуючи їх, людина сама заважає переварюванню їжі і засвоєнню поживних речовин. Тому харчування для схуднення обов’язково має відповідати наступним простим правилам:

foto_poradnica_10.09.2014_01

  • Не вживайте кислу і вуглеводну їжу разом.
  • Хліб, горох, бобові, картоплю, фініки, банани та інші вуглеводомісткі продукти не їжте з кислими овочами і фруктами — такими, як помідор, лимон, апельсин, ананас, грейпфрут. Подібне поєднання продуктів для схуднення до добра не доведе.
  • Не вживайте концентровані вуглеводи і білки разом. Наприклад, горіхи, м’ясо, сир, яйця не змішуйте зі злаками, хлібом, картоплею, кондитерськими виробами і солодкими фруктами. Термін «концентрований» означає великий вміст компонента в продукті.
  • Вуглеводи і білки засвоюються по-різному і, змішуючись в шлунку, заважають один одному засвоїтися. Якщо ви шанувальник страв з м’ясом і картоплею або макаронами, бутербродів з сиром або інших «небезпечних» поєднань вуглеводів і білків, то про струнку фігуру мріяти просто смішно.
  • Не приймайте два концентрованих білка одночасно. Виключіть такі поєднання продуктів: яйце з м’ясом, горіхи з м’ясом, сир з яйцями, сир з горіхами і так далі. Чітко дотримуйтеся правила: за один прийом один білок. Хоча в більшості видів їжі білка так мало, що готуючи і приймаючи їжу, ми не беремо його до уваги.
  • Виключіть поєднання продуктів харчування, багатих жирами — вершків, вершкового і рослинного масел з горіхами, яйцями, сиром, м’ясом та іншими білками. Жир притлумлює роботу шлункових залоз, пригнічує виділення шлункових соків для розщеплення білка в м’ясі, горіхах, яйцях, сирі та інших продуктах.
  • Не поєднуйте білки і кислі фрукти. М’ясо, сир, яйця і горіхи не їште з помідором, лимоном, апельсином, ананасом, грейпфрутом і подібними продуктами.
  • Виключіть одночасний прийом крохмалю і цукру. Вживання джемів, желе, фруктового вершкового масла, меду, цукру, патоки і сиропів разом з картоплею і злаками викликає бродіння.
  • Молоко приймають окремо або взагалі не приймають. Якщо ви любите молочні продукти, то краще вживайте кисломолочні.

Ефективне схуднення — це не кількість скинутих кілограмів за короткий період. Важливо не завдати собі шкоди і закріпити ефект схуднення, для чого при поєднанні харчових продуктів слід дотримуватися деякі основні правила, при яких враховується фізіологія організму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут