додому Дієти і харчування

Як налаштувати свій мозок на успіх у схудненні

Коли людина обмежує споживання їжі, у її організмі відбуваються істотні зміни. Уповільнюється метаболізм, порушується вироблення гормонів, що регулюють почуття ситості та голоду. Мислення іноді змушує вас їсти більше. Як налаштувати мозок на успіхи у зниженні ваги.

Тіло робить все можливе, щоб позбутися добровільного голоду та зберегти свою масу. Навіть коли людина не дотримується дієти, мислення передбачає, як у найближчому майбутньому це станеться. Тому воно дає сигнал, що поки що можна їсти більше, ніж зазвичай.

Як налаштувати свій мозок на успіх у схудненні

Коли людина працює над зменшенням почуття провини та сорому з приводу їжі, позитивно сприймає своє тіло, вона починає виробляти добрі звички. Як результат відбувається схуднення. Щоб знизити вагу, необхідно зупинити в голові негативні думки, покращити ставлення до їжі, перейти на здорову їжу. Для цього потрібно настроїти свій мозок, виконавши кілька кроків:

  • Не кажіть собі, що існують «погані» продукти. Зосередьтеся на тому, які почуття їжі викликає в тілі. Корисна їжа дає заряд енергії, покращує здоров’я.
  • Не обмежуйте себе. Це призводить до голоду, втрати самоконтролю. Додавайте в раціон фрукти та овочі, які допомагають травленню. Використовуйте білки, цільнозернові продукти, які забезпечують ситість на тривалий час.
  • Зупиніть негативний внутрішній діалог. Припиніть себе лаяти, звинувачувати за невдачі, порушення дієти. Це підвищить самооцінку, допоможе подолати переїдання.
  • Щодня записуйте всі позитивні зміни у вашому житті. Це можуть бути додаткові вправи, прогулянки, вживання більшої кількості води.
  • Припиніть для опису вибору їжі і використовувати слова «добре» і «погано».

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут