додому Дієти і харчування

Як налаштувати свій мозок на успіх у схудненні

16

Коли людина обмежує споживання їжі, у її організмі відбуваються істотні зміни. Уповільнюється метаболізм, порушується вироблення гормонів, що регулюють почуття ситості та голоду. Мислення іноді змушує вас їсти більше. Як налаштувати мозок на успіхи у зниженні ваги.

Тіло робить все можливе, щоб позбутися добровільного голоду та зберегти свою масу. Навіть коли людина не дотримується дієти, мислення передбачає, як у найближчому майбутньому це станеться. Тому воно дає сигнал, що поки що можна їсти більше, ніж зазвичай.

Як налаштувати свій мозок на успіх у схудненні

Коли людина працює над зменшенням почуття провини та сорому з приводу їжі, позитивно сприймає своє тіло, вона починає виробляти добрі звички. Як результат відбувається схуднення. Щоб знизити вагу, необхідно зупинити в голові негативні думки, покращити ставлення до їжі, перейти на здорову їжу. Для цього потрібно настроїти свій мозок, виконавши кілька кроків:

  • Не кажіть собі, що існують «погані» продукти. Зосередьтеся на тому, які почуття їжі викликає в тілі. Корисна їжа дає заряд енергії, покращує здоров’я.
  • Не обмежуйте себе. Це призводить до голоду, втрати самоконтролю. Додавайте в раціон фрукти та овочі, які допомагають травленню. Використовуйте білки, цільнозернові продукти, які забезпечують ситість на тривалий час.
  • Зупиніть негативний внутрішній діалог. Припиніть себе лаяти, звинувачувати за невдачі, порушення дієти. Це підвищить самооцінку, допоможе подолати переїдання.
  • Щодня записуйте всі позитивні зміни у вашому житті. Це можуть бути додаткові вправи, прогулянки, вживання більшої кількості води.
  • Припиніть для опису вибору їжі і використовувати слова «добре» і «погано».

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня стаття9 ознак того, що час розлучитися
наступна статтяСкільки часу потрібно, щоб переварити їжу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут