додому Сім'я та стосунки

9 ознак того, що час розлучитися

244

Кожен шлюб є унікальним. Партнерам необхідно навчитися будувати відносини, хоча для двох дуже різних людей це дуже складна робота. Коли не вдається налагодити контакт, краще розлучитися. За якими ознаками можна зрозуміти, що такий час настав.

Жорстоке поводження

Це один із показників, які не можна ігнорувати. У разі фізичної, емоційної чи словесної образи відносини необхідно розірвати.

9 ознак того, що час розлучитися

Відмінність бажань

Коли партнери одружуються, вони планують своє майбутнє життя. Поступово інтереси можуть змінюватись. До розлучення наводять розбіжності щодо питань народження дітей, вибору місця проживання та інших моментів.

Вплив шлюбу на фізичне та психічне здоров’я

Причиною розриву іноді стають страждання, спричинені напруженими стосунками. Сімейний стрес нерідко впливає на здоров’я другого подружжя та дітей.

Недолік близькості

Це серйозна причина для розлучення. Справа не лише у дефіциті сексуальних контактів. Проблема у нестачі кохання, почуттів хвилювання та пристрасті.

Відсутність поваги

У шлюбі важливі розуміння, довірчі стосунки. Якщо одне з подружжя зневажає іншого, виявляє щодо нього неповага, поблажливість, – це привід розлуки.

Брак не став кращим, незважаючи на докладені зусилля

Коли один із партнерів прагне змінити ситуацію, а другий не йде йому назустріч, проблема заходить у глухий кут. Якщо вичерпані всі можливості, а покращень немає, варто розлучитися.

Відсутність духовного та емоційного зв’язку

9 ознак того, що час розлучитися

Коли людина хоче розвиватися, дізнаватися нове, а партнера дратують подібні спроби, можуть сильно віддалитися друг від друга. Це руйнує існуючий духовний та емоційний зв’язок. У такому разі немає сенсу далі рухатися разом.

Неефективне спілкування

Згідно з дослідженням, 44% учасників повідомили, що основний фактор у їх вирішенні розійтися – постійні сварки та суперечки. Один хотів покращити навички спілкування, а інший їх ігнорував. Партнери не могли просто розмовляти на теми, що їх хвилюють.

Відсутність відповідальності за відносини

Все закінчується погано, якщо одна людина несе основний тягар емоційної праці у відносинах, а друга нічого не хоче робити. Це стосується і фізичної діяльності, роботи по дому. Коли турботою про сім’ю, зароблянням грошей займається лише один партнер, з іншим краще розлучитися.

Джерело

Додати коментар