додому Фітнес і спорт

У чоловічому журналі пояснили, скільки часу потрібно на тренування для здоров’я

346

Посібник з фізичної активності, розроблений у США, рекомендує на тиждень приділяти заняттям спортом приблизно 150 хвилин, якщо це помірні тренування, і 75 хвилин, якщо це інтенсивні заняття. Про це пише видання MenToday.

Image by Pexels from Pixabay

Помірні тренування підвищують пульс незначно, всього на 10-20 ударів. До них можна віднести ходьбу, йогу, підйом по сходах або в гору. Інтенсивні заняття дають значне навантаження, наприклад, це може бути силове тренування в залі або активне кардіо, пробіжка.

Розподілити ці 150 хвилин фахівці рекомендують на п’ять занять на тиждень, не менше півгодини кожне. Це скорочує ризик інфаркту, інсульту, діабету та онкологічних захворювань. Якщо у вас зовсім не вистачає часу на тренування, робіть протягом дня перерви хоча б на 5-10 хвилин, щоб активно порухатися.

Розподіляти 150 хвилин на дві довгі тренування фахівці видання також не радять. Це підвищить ризик отримання травми.

Подібні поради будуть актуальні, якщо ви хочете підтримати здоров’я організму, а не прагнете схуднути або набрати м’язову масу. В цьому випадку тренування повинні мати інший графік і навантаження.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар