додому Дієти і харчування

Як худнути правильно. Рекомендації

Кожну нову статтю про черговий «ультрасучасний» метод схуднення ми читаємо як одкровення. І знову спалахує вже, здавалося б, зовсім згасла надія на швидше розставання з ненависними кілограмами. Але час йде, а дива не відбувається. Для того, щоб боротьба із зайвою вагою увінчалася успіхом, потрібно знати ази правильного схуднення, а в цьому нам допоможе інтернет магазин здорового харчування https://mrvegan.com.ua/

Як правильно харчуватися щоб схуднути: витрачайте більше, ніж отримуєте

Якби ми говорили про шопінг, то таку пораду навряд чи можна було б назвати розумною! Але в справі схуднення нам просто необхідно слідувати цій рекомендації. Принцип дуже простий: ми повинні витрачати енергії більше, ніж отримуємо. Домогтися цього можна зменшенням кількості калорій в їжі при дотриманні дієти і збільшенням швидкості їх спалювання за допомогою фізичних вправ. На думку відомого фахівця в області здорового харчування Майкла Мюррея, багато хто з нас може знизити вагу, якщо буде споживати менше 1500 ккал в день і при цьому займатися аеробікою по 15-20 хвилин 3-4 рази на тиждень.
Кому ж з нас подобається мити посуд? Але за 10 хвилин цієї роботи ви зможете спалити до 50 ккал. А якщо потім помиєте підлогу за допомогою швабри, то втратите ще 70 ккал за той же десяток хвилин. Погодьтеся, непоганий стимул зайнятися прибиранням прямо зараз.

Вуглеводи бувають різні

Уявіть, що ви зустрілися з близькою подругою за чашкою чаю і, захоплені бесідою, поглинаєте одну булочку за одною. Улюблені солодощі — справжнє джерело простих вуглеводів. До них насамперед належить глюкоза, яка є основним джерелом енергії для кожної клітинки нашого тіла. Але біда в тому, що за годину організм здатний засвоїти лише 10 г вуглеводів. Все інше перетворюється в жир! А адже жирова тканина — це величезна ендокринна залоза, що виробляє свої біологічно активні речовини. Одна з них — резистин, який пригнічує процес засвоєння глюкози клітинами. Також вважається, що він грає роль в розвитку інсулінорезистентності — зниженні чутливості тканин до дії гормону інсуліну, що лежить в основі розвитку цукрового діабету 2 типу. Пам’ятайте, чим більше зайвих кілограмів — тим вище ризик розвитку цього важкого захворювання.
Інша справа — складні вуглеводи. До них відноситься, наприклад, розчинна рослинна клітковина , якої особливо багаті фрукти (яблука і груші), бобові, висівки, горіхи і насіння. Вона сприяє уповільненню всмоктування вуглеводів, допомагає підтримувати в нормі рівень цукру, холестерину в крові і позбавлятися від зайвих кілограмів.

Резюмуємо все вищесказане і даємо ще одну пораду: намагайтеся вживати більше продуктів, що містять складні, а не прості вуглеводи.

Як зрозуміти, що рекомендовані методи діють?

Найголовніший показник — це зниження маси жиру. Так-так, саме жиру, а не тіла! Для цього рекомендуємо вам придбати спеціальні ваги з вбудованим аналізатором відсотка жирової тканини. Уже знайомий нам Майкл Мюррей розказує про ідеальні показники відсотка жиру, до яких слід прагнути: менше 25% у жінок і менше 20% у чоловіків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут