додому Поради

Переваги доставки квітів

Квіти — найкращий спосіб зробити сюрприз, висловити знаки уваги, засвідчити повагу та значимість цієї людини у вашому житті.

Коли немає можливості бути присутніми на святі доставка квітів family-flowers.com.ua/ — безпрограшний варіант порадувати своїх близьких. Адже квіти вважаються одним з найчуттєвіших подарунків. Жодне свято не обходиться без барвистого букету.

З древніх часів доставка квітів актуальна. Адже для прекрасних дам підносили букети посильні. Ритм сучасного життя, часто не дозволяє виділити час та особисто поздоровити близьку людину.

Квіткові магазини оформлять приємний сюрприз, незважаючи на велику відстань. Флористи відслідковують найновіші тенденції в оформленні квіткових композицій. Доставка забезпечить красивим букетом, який точно підніме настрій близькій людині, коханій, мамі чи подрузі. На сайті представлений каталог з обширним асортиментом квіткових композицій, актуальних для будь-якої події.

Основні переваги доставки квітів

Вибір букету онлайн розширює межі ваших можливостей, адже в каталозі ви знайдете різноманітні види квітів. Крім цього, магазин квітів онлайн має ряд переваг:

 • швидке оформлення;
 • легко обирати. На сайті представлено великий асортимент композицій;
 • провести оплату зручно онлайн;
 • кур’єр доставить квіти додому, на роботу чи прямо на побачення в ресторан. Приємний сюрприз гарантовано;
 • можливість замовити з будь-якої точки світу. Де б ви не знаходились, потрібен лише зв’язок з сайтом;
 • зручність. Не потрібно йти в магазин, чекати поки флорист вибере квіти і збере композицію. Витрачені зусилля та час — мінімальні;
 • можливість контролю доставки. Ви можете використовувати номер замовлення для уточнення інформації;
 • адресат отримає букет прямо в руки (за винятком готелів чи офісів, де квіти доставлять на рецепцію).

Де замовити свіжі квіти

Із сервісом доставки квітів все стало ще доступнішим. Тут можна оформити підписку на доставку, що дає можливість регулярно отримувати свіжі квіти зі зручною частотою або одноразово. В обумовлений день доставки клієнт отримує коробку з набором свіжих квітів, які можна самостійно зібрати в букет.

Такий маркетинговий хід дозволяє отримувати квіти від привітного кур’єра у зручний час, підібрати квіткові композиції в своєму стилі чи поекспериментувати, замовити квіти для себе чи в подарунок.

Сервіс доставки квітів недавно почав набирати обороти, та з часом вдосконалюється.

Це значно економить ресурси, адже клієнт задоволений настільки, що в нього не виникає думки бігти самостійно в найближчий магазин. Крім доставки в потрібний час, клієнти цінують:

 • фото квітів. Якщо потрібно щось підправити, це легко можна зробити, попередньо оцінивши букет по фото;
 • на фото квіти тримає в руках дівчина, що дозволяє оцінити величину композиції;
 • букети перевозяться в спеціальних транспортувальних коробках, не втрачають вигляду поки доїдуть до адресата;
 • за бажанням можна додати листівку, засіб для підживлення та навіть вазу.

Вибрати відповідні квіти чи цілу композицію можна за посиланням family-flowers.com.ua/product-category/kompozytsii/. Порадуйте ваших близьких та зробіть подію особливою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут