додому Поради

Що робити, щоб Вас підвищили в посаді?

1208

Сезон відпусток вже підійшов до кінця, ви відпочили, і готові приступати до роботи з новими силами. Сподіваємося, що ви надихнулися під час відпустки, і тепер готові до нових звершень. Ми підкажемо вам, як правильно домогтися підвищення на роботі! Деколи цей процес займає не так вже мало часу, але якщо ви готові докласти зусиль для того, щоб поліпшити своє життя, читайте наші поради нижче!як добитися підвищення в посаді

Методи, за допомогою яких можна отримати підвищення в посаді

1. Швидкий метод. З його допомогою ви зможете швидше за все домогтися підвищення на роботі. Ця схема не складне, і при розумному керівництві досить результативна. Робіть великі обсяги робіт за короткий період часу. Важливо при цьому, щоб завдання було виконано якісно. Навчіться планувати свій час, а також відокремлювати важливі завдання від другорядних. Високий рівень організації праці допоможе вам досягти бажаного результату.

2. Перспективний метод. Ті співробітники, які вміють мислити стратегічно, зараз займають провідні посади. Саме можливість аналізувати, обробляти різну інформацію і робити на її основі висновки і відкриє вам шлях до просування по кар’єрних сходах. Будьте товариською, збирайте інформацію, завжди прагнете оновити свої знання. Шукайте джерела натхнення для роботи. Пропонуйте свої свіжі та оригінальні ідеї на нарадах і зборах. Не варто боятися робити пропозиції або виступати публічно. Ініціативні працівники, які роблять корисні для просування фірми пропозиції, ростуть на посадах дуже швидко. І разом з цим збільшується їх заробітна плата.

3. Комунікативний метод. Товариські люди завжди цінуються. Ваш навик спілкуватися покаже начальству, що вас варто підвищити. Вмійте вирішити конфліктну або спірну ситуацію, слухати людей, приймати думку інших. Але от самі в конфлікти не встревайте, і вже тим більше не будьте їх зачинателем. Не скупіться на похвалу колег, але якщо вам потрібно за щось критикувати, то постарайтеся зробити це якомога м’якше й обережніше, щоб людина не сприйняв це в штики. Комунікабельний співробітник завжди зможе розраховувати на прихильність і підтримку колег. В той час, як сварливі, конфліктні люди завжди налаштовують оточуючих проти себе. Вибирайте правильну тактику поведінки.

4. Послідовний метод. Складіть план кар’єрного розвитку. Спочатку напишіть в ньому короткочасні цілі, яких ви зможете досягти вже найближчим часом. А у другій частині плану запишіть, ким би ви хотіли бути через кілька років, і шляхи досягнення цієї мети. Починайте з малого і впевнено рухайтеся до виконання своєї мрії. Головне – вірте в свої сили і не біжіть від роботи.

5. Універсальний спосіб. Менеджери з підбору персоналу стверджують, що керівники підприємств дуже цінують співробітників, які володіють різноманітними навичками. Своєрідні «універсальні солдати». Не лінуйтеся витратити час на те, щоб розвиватися в різних напрямках, і це буде оцінено достойно.

6. Мобільний метод. Якщо ви вже кілька років працюєте в одній компанії, і начальство жодного разу не піднімало розмову про перспективу підвищення, краще всього вам покинути цей пост, і пошукати іншу роботу, на якій ви зможете проявити себе і отримати за це гідну винагороду.

попередня статтяЯк зробити життя кращим: практичні поради
наступна статтяЯк навчитися полюбити себе, щоб зустріти чоловіка своєї мрії?

Додати коментар