додому Поради

Як навчитися полюбити себе, щоб зустріти чоловіка своєї мрії?

Напевно, кожна з нас чула про твердження, що люди сприймають нас так, як ми самі себе сприймаємо. Тоді з чого ж чоловіки повинні доглядати за жінкою, яка вважає себе негарною, невдачливою, знаходить в собі масу недоліків? Той факт, що ви недооцінюєте себе, часто дуже яскраво проявляється в спілкуванні з протилежною статтю. Так що перш, ніж шукати принца, який полюбить вас, ви самі повинні почати любити себе. Про те, як це зробити – докладніше у нашій статті.як полюбити себе

Що ж таке любов?

Коли ми народжуємося,нам потрібно тепло, догляд, ніжність, турбота. Коли ми отримуємо це і віддаємо – це і є любов. А вона різна у всіх тому, що дитинство у кожної людини було різним.

1. Ідеальний сценарій. Він зустрічається не так часто. Але в ідеальному сценарії обидва батька дитини благополучні, психічно здорові, як і їх відносини. Вони люблять один одного, поважають. У їх родині дитина також любить себе. І віона здатна відповідати взаємністю на любов оточуючих. Але тільки тих, які люблять його. Решта просто їй не цікаві.

2. Поширений сценарій. Дитина в тій чи іншій мірі недоотримує того, що їй потрібно. У перші місяці вона в лікарні або у бабусі, мама постійно зайнята або батьки постійно скандалять, випивають, нервують. У такому випадку дитина все ще продовжує любити своїх батьків, але її емоції переплітаються зі стадіями. У неї розвивається невроз, який в подальшому переростає в жалість до себе. Вона буде вступати в такі відносини, де її не помічають, не поважають, просто ігнорують або погано ставляться. Тому що це і є любов у його понятті.

Дізнайтесь більше:

Кожна жінка шукає для себе ідеального чоловіка, принца з казки. Але зустрівшись з ним, може бути не готова до таких відносин, так як вони не дуже нагадують сценарій, закладений у наші голови ще в дитинстві. Наприклад, коли батько пішов з сім’ї і не спілкувався зі своєю донькою, не вітав на свята, не брав участі в її житті, не радів перемогам. І тут така жінка зустрічає ідеального чоловіка. Він уважний, турботливий, добрий. Але з часом починає здаватися, що чогось не вистачає. У підсумку вона йде шукати те, що їй більше підійде, і пов’язує своє життя з якимось мерзотником.

Як виправити становище?

Якщо ви не маєте можливості звернутися до психолога, ви можете виправити ситуацію самостійно. Але пам’ятайте, варто докласти багато зусиль для того, щоб зруйнувати стереотип, який закладався у вашу свідомість ще з самого дитинства.

В першу чергу, ви повинні себе полюбити. Жінки часто думають, що це зараз вони злі, дратівливі. Але коли у них з’явиться чоловік, дитина – все стане зовсім інакше. Але насправді все виходить в точності навпаки. Людина, яка себе не любить, не може дати нічого оточуючим.

Що значить полюбити себе?

Психолог Михайло Лабковский, який і розповів про даної теорії, вивів 6 правил, яким неодмінно потрібно почати слідувати, щоб полюбити себе.

1. Робіть тільки те, що вам хочеться.

2. Не робіть те, чого ви робити не хочете.

3. Якщо вас щось зачепило, говоріть про це моментально. Не варто боятися прямоти. Таїти образи – істотно гірше.

4. Не варто говорити, коли вас не питають.

5. Відповідайте тільки на ті питання, які задаються конкретно вам.

6. Якщо ви з’ясовуєте стосунки, не говорите про чужі дії, а тільки про свої. Наприклад, «Ти не романтик не можеш дати мені те, чого я хочу». Замість цього скажіть, що вам не вистачає теплих проявів любові.

Ведіть себе так з усіма і скрізь. Вдома, на роботі, з друзями і близькими. Кожен день. Поступово ваше життя налагодиться, ви відмовитеся від нестабільних відносин, отримаєте міцні і здорові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут