додому Фітнес і спорт

Краще, ніж нічого: як 30 присідань в день змінять твою фігуру

406

Як привести себе в форму, не обливаючись потом на тренуваннях? Своїм досвідом і рекомендаціями ділиться Тома Білявська, блогер (@tomabloom), хедлайнер, трендсеттер, автор марафону по післяпологовому відновленню, мама двох дітей.

Не можу, не хочу, колись

Тренування допомагають привести фігуру в тонус, але не всім вдається зробити спорт частиною свого життя. Через насичений ритм і роботу, яка забирає багато сил, немає бажання йти у фітнес-клуб.

Комусь фінансові можливості не дозволяють придбати абонемент в спортзал. Окрема категорія – мами з маленькими дітьми. Дітлахів немає з ким залишити або ж малюки ще на грудному вигодовуванні і мама не може присвятити час тренуванні поза домом. Іншим, мабуть, просто лінь, це нормально. А ще не забуваємо про пандемію і присутність логічного страху тренуватися в спеціалізованому місці.

Результат – апатія. Немає віри в себе, в свої сили, немає віри в те, що вийде.

Від вас потрібно зовсім небагато

Коли стоїть завдання підтягнути форму, цілком достатньо 10 хвилин в день вдома, і через 3 місяці ви не впізнаєте своє тіло.

Спорт – це важлива складова здоров’я, і ??в схудненні його частка становить 30%. Навряд чи варто нагадувати, що 70% успіху в зниженні ваги – це правильне харчування. Але якщо ви вже відмовилися від регулярного поглинання бургерів, п’єте чай з яблучком замість того, щоб закинути в кружку п’ять ложок цукру, а попа все ще виглядає як молекула коронавірусу, а не як гладкиа куля для боулінгу, то присідайте.

Присідайте

[su_note note_color=”#cafab8″]Почніть з 30 присідань в день і 50 сідничних містків. Це займе не більше 10 хвилин.[/su_note]

Сідничні містки можна робити лежачи на ліжку перед телевізором.

Добавляйте поступово

Поступово додаємо по 5 присідань і 10 містків. Мета: прийти до 50 присідань і 150 містках. Ці вправи займуть у вас 10 хвилин життя, а тіло сильно здивує перетворенням.

Часто після невеликого фізичного навантаження людина з легкістю готова зробити додатковий підхід, оскільки відчуває прилив енергії завдяки гормону ендорфіну.

Як змінюється тіло

Коли тіло рухомо, воно вже виконує фізичне навантаження і витрачає енергію, тобто калорії. Навіть на моргання потрібна енергія, хоч і незначна. Присідання ж – комплексна вправа, на нього організм витрачає більше калорій. В середньому людина у вазі 60 кг витратить близько 15-20 калорій при виконанні 30 присідань. Але це ще не найкорисніший ефект від даної вправи.

Присідання зміцнюють не тільки нижню частину тіла: квадрицепси і біцепси стегна, литкові, сідничні м’язи, але і включають в роботу пряму і косу м’язи живота, а також м’язи – розгиначі спини. Завдяки цьому навіть маловикористовувані м’язи насичуються кров’ю і приходять в тонус. Тридцяти присідань досить для того, щоб в організмі стався викид ендорфінів, адреналіну і інших гормонів, що прискорюють метаболічний процес.

Сідничні містки тренують литкові м’язи, м’язи кора, задні і передні поверхні стегон і сідничні м’язи. При правильному виконанні цієї вправи працює прес і йде прокачування попи.

Чому це працює

Простота вправ, можливість робити їх в будь-якому місці в будь-який час і регулярність виконання – ось три секретних інгредієнти, що призводять до успіху.

Коли заняття не вимагає від людини супер-зусилль, що можуть призвести зривами, це працює.

Регулярні вправи знімають стрес, покращують настрій. Як наслідок піднімається самооцінка, тому що ми бачимо, що цілком здатні виконувати ці нехитрі вправи і не закидати. Тіло змінюється, і все це не може не радувати. Поліпшується якість життя, підвищується життєвий тонус – все це дає нам впевненість в собі.

Джерело

Додати коментар