додому Фітнес і спорт

Як схуднути без спортзалу: система «10000» для ледачих

1649

10000 – саме стільки кроків, на думку японських дослідників, нам необхідно долати щодня. Навіщо? Список корисних бонусів досить широкий: прилив енергії, відмінне самопочуття, гнучкість, рухливість і, нарешті струнке тіло без зайвих кілограмів. Заманливо? Тоді дотримуйтесь рекомендацій і худніть із задоволенням!

Правило 1: правильне взуття

Без зручних кросівок або кедів вам не обійтися – якщо ви працюєте в офісі, вам доведеться змінити власний стиль. Або – просто носити змінну пару з собою, перевзуваючись в потрібний час. Відмовтеся від думки використати балетки або лофери: кілька кілометрів – серйозне випробування для ніг. Порада: придбайте ортопедичні устілки – так ви зможете комфортно проходити необхідну відстань, не страждаючи від мозолів і натертостей.

Правило 2: терпіння і нарощування темпа

Не прагніть до заповітної планки в 10000 кроків з першого ж дня. І вже тим більше не потрібно намагатися побити рекорд – так ви втомитеся, втратите мотивацію і закинете розпочате. Почніть зі зручної кількості кроків (2000 – 3000): введіть їх в щоденний розпорядок і збільшіть відстань за кілька днів. Поступово додавайте кілька сотень кроків, акуратно посилюючи навантаження. Слідкуйте за графіком темпу за допомогою фітнес-трекера або додатка в смартфоні.

Правило 3: регулярність

Кожноденна прогулянка – запорука гарантованого результату. Не піддавайтеся нападам ліні і не дозволяйте собі відмовитися від запланованої активності: пропускаючи заняття, ви нівелюєте власні результати.

Додати коментар