додому Сім'я і відносини

4 типи чоловіків, шлюб з якими буде нещасливим

Тип 1: Залежний

Любима фраза: «знаєш, мені тут сказали…»

Що не так: чоловік, для якого константою є думка батьків, родичів, друзів, не має чіткої життєвої позиції. Вступивши у шлюб з такою людиною, будьте готові до того, що ваша родина стане об’єктом контролю оточуючих, які навперебій радять, як вчинити в тому чи іншому випадку.

Тип 2: Нарцис

Любима фраза: «так, я класний…»

Що не так: взаємна і міцна любов з нарцисом неможлива. Причина проста: він щиро закоханий в себе. Жінка в реальності самозакоханого гордія – милий аксесуар, який необхідний для отримання приємних бонусів: захоплення, схвалення, виконання бажань. Якщо ви втомитеся грати в одні ворота або захочете відповідних жестів, будьте впевнені – нарцис випарується.

Тип 3: альфа-самець

Любимая фраза: «чоловіки полігамні по суті своїй…»

Що не так: прихильники теорій полігамності – не прихильники наукових досліджень. Вони трактують багатошлюбність по-своєму, використовуючи її як привід і виправдання для власних зрад. У тому, що зради будуть – можете не сумніватися. Виправити чоловіка-самця неможливо: він майже нездатний змінити власну поведінку.

Тип 4: Деспот

Любима фраза: «мовчи, жінка!»

Що не так: чоловіки з деспотичним складом характеру позбавлені поваги до жінки. Вони відмовляють їй у праві мати власну думку, роботу, друзів і захоплення, зводячи її роль до сімейного побуту і вихованню дітей. Якщо ви віддаєте перевагу романтиці, партнерським відносинам і увазі – не вступайте в шлюб з тираном. Навіть якщо він пояснює власну поведінку турботою про вас.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут