додому Краса і здоров'я

Що чоловіки думають про рослинність в області бікіні

2134

Тема інтимної епіляції і епіляції в області жіночого бікіні хвилює і жінок, і чоловіків. Правда, чоловіків куди менше, в той час як жінкам здається, що вони роблять це переважно для своїх чоловіків, коханців або бойфрендів. Що ж насправді думають чоловіки про рослинність між жіночими ногами?

Уперта статистика

Опитування чоловіків про їх ставлення до рослинності в зоні бікіні провела найбільш зацікавлена галузь – бізнес, а саме  компанія по виробництву засобів для видалення небажаного волосся воском. В опитуванні взяли участь більше тисячі чоловіків. Більшість з них висловилися категорично за рослинність… але акуратно підстрижену і доглянуту. Ця думка абсолютно протилежно поглядам американських чоловіків, які не бажають під трусиками жінки бачити волосся.Повернемося до наших чоловіків. Їх погляди на наявність волосся в області бікіні жінки розподілилися наступним чином:

  • 48 % респондентів впевнено заявили, що вони байдужі до рослинності або просять своїх жінок видаляти волосся, що виходять за межі трусиків, але обов’язково залишати «трикутник», форма і розмір якого максимально наближені до натурального вигляду.
  • 17 % чоловіків люблять, коли на інтимному місці жінки залишається так звана «посадкова смуга» – тонка вертикальна смужка короткостриженого волосся.
  • 15 % вважають за краще милуватися фігурною стрижкою на інтимному місці жінки.
  • 12 % чоловіків наполягають на тому, що зарості – пережиток минулого, розсадник бактерій і, взагалі, моветон. Повне видалення волосся – єдино вірне і естетично правильне рішення.
  • 8 % опитаних вважають видалення волосся дурним і недоцільним, оскільки природа мудра, вона знає, що робить. Вид порослого волоссям жіночого бікіні ніяк не впливає на їх сексуальне бажання. Воно просто є, і все.

«Зарості джунглів», «райський острівець» або «гладкий шовк»?

В процесі опитування багато чоловіки не соромилися і красномовно описували своє ставлення до того, як повинно, на їх погляд, виглядати жіноче бікіні. Послухаємо, що вони говорять.

Геннадій, 28 років, інструктор карате: «Моя дружина вважає мене майстром оральних ласк, і вона сама виступає ініціатором того, щоб видаляти волосся з інтимного місця повністю. Я теж, до речі, голю не тільки обличчя. Дружина задоволена, і мені подобається, що їй подобається. А всім тим, хто звинувачує таких як я в схильності до педофілії або гомосексуалізму, скажу: ви самі збоченці! Секс – це особиста справа двох, і, якщо вони збіглися в думках про гладку шкіру інтимних зон, значить, це нормально. Як раз люті противники цього і приховують таємний потяг до збочень!»

Артур, 43 роки, майстер тату:«Я не прихильник буйних заростей, але і начисто брите волосся в області бікіні теж не схвалюю. Є золота середина – акуратна інтимна стрижка. Вона робить найпрекраснішу частину жіночого тіла доглянутою і привабливою. Тільки химерні візерунки теж не варіант. Загалом, я за доглянуту природність».

Олександр, 19 років, студент:«Я тащуся, коли у дівчини «там» все гладенько як на долонях. Це так збуджує, що я готовий виконувати будь-які сексуальні примхи, а я, треба зауважити, не любитель кунілінгуса. Тому, коли дівчина лягає в ліжко гладко поголеною, я точно знаю, чого вона хоче».

Андрій, 57 року, педіатр:«Я чоловік, сексуальний розвиток якого проходило в Країні Рад, де, як відомо, сексу не було взагалі. Тоді навіть нікому в голову не приходило збривати волосся на інтимних частинах тіла. Коли я розповідаю це своєму дорослому синові, він сміється і каже: «Ось тому у вас тоді сексу і не було – «зарості» не порушували». Йому не зрозуміти, що і тоді секс був у надлишку, і «зарості» дуже навіть порушували. Тому я і зараз пильно стежу, щоб моя дружина не чіпала бритвою це “святе місц”.

Максим, 31 рік, машиніст метрополітену:«Що за дурна мода збривати лобкове волосся?! Жінки, що ви робите? Ви позбавляєте себе самого головного – жіночності. Гладкий лобок – ознака недорозвиненою школярки, дитини. Нормальний мужик не захоче спати з дівчинкою. А у мене саме такі асоціації виникають, коли трапляється секс з жінкою, яка голить інтимне місце. Нормальні жінки, де ви?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут