додому Гороскоп

«У ритмі танго»: які пари пристрасні за знаком зодіаку

190

Часом нас абсолютно нез’ясовно тягне до певних людей чиста пристрасть. Астрологи пояснюють виникнення іскри між чоловіком і жінкою на прикладі зодіакальних поєднань. Отже, перед вами три найбільш пристрасних пари з астрологічної точки зору.

Image by StockSnap from Pixabay

1. Скорпіон і Овен

Обидва знаки знаходяться під управлінням Марса, який символізує сексуальність, силу і енергію. Тому між Скорпіоном і Овном часто виникає пристрасть, яка надовго утримує їх разом. Однак ці відносини не можна назвати легкими.

Представники цих знаків звичайно бурхливо з’ясовують стосунки, однак слідом за скандалами обов’язково йдуть палкі примирення. Магнетична привабливість жінки-Скорпіона є слабкістю для чоловіка-Овна, а його рішучість і сміливість – слабкість для неї.

2. Водолій і Близнюки

Це найбільш божевільне зодіакальне поєднання! Саме з цими знаками найчастіше відбувається любов з першого погляду, а одружитися вони можуть через пару-трійку місяців (чи навіть тижнів) після першого побачення.

Близнюки і Водолії — справжні шукачі пригод. Причому, стосується це не стільки поїздок по всьому світу, скільки повсякденних спільних відкриттів. Їх бажання — ніби шматочки пазлу, який поступово складається в єдину картину. Поки інші пари стомлюються від постійного спілкування і близькості, цим двом завжди цікаво один з одним.

3. Рак і Риби

Між представниками цих знаків виникає по-справжньому космічний зв’язок. Нерідко вже після першої зустрічі у них з’являється відчуття, ніби вони знайомі тисячу років. Обидва знаки володіють чудовою інтуїцією і розуміють потреби один одного на рівні «шостого почуття».

В інтимній сфері пару чекає ідеальна сумісність, оскільки обом притаманна любов до еротичних ігор і прагнення надати фізіологічному зв’язку високу естетику. Ці знаки націлені на досягнення взаємного задоволення, тому пристрасть між ними не згасає довгі роки.

попередня статтяКраще, ніж нічого: як 30 присідань в день змінять твою фігуру
наступна статтяПеревезення піаніно, що треба знати щоб перевезти піаніно правильно

Додати коментар