додому Поради

Перевезення піаніно, що треба знати щоб перевезти піаніно правильно

Багато людей з острахом відносяться до перевезення піаніно, чи інших, особистих музичних інструментів з великими габаритами. Але це не так складно, та не завжди визиває ушкодження, якщо підійти до процесу з розумом. Нижче про процес та особливості які притаманні перевезенню.

Як підготуватись до перевезення піаніно

Нижче буде про моральну підготовку, а зараз, про підготовку фізичну. Для того щоб фізично підготувати приміщення та легко перевезти піаніно треба виконати наступні вимоги:

Забезпечити вільний доступ до музичного інструменту. Вантажники не повинні пересувати меблі, чи розчищати від мотлоху та сувенірів. А також з середини дістати сторонні предмети (шкатулки, ємкості з водою, тощо)

Розчистити маршрути по яким буде виконуватися рух. Звільнити проходи по кімнатах та коридорах, майданчик біля ліфту, та сходи (якщо вони будуть застосовані під час спуску або підйому) і міжповерхові майданчики.

Забронювати місце для під’їзду вантажівки на адресах завантаження та розвантаження. Якщо в дворі з під’їздом авто до парадного виникають складнощі (запарковані авто ускладнюють можливість вантажівці під’їхати впритул до місця завантаження та розвантаження) важливо зайняти місце власним авто, або сторонніми засобами.

Щоб морально підготуватися до перевезення піаніно, необхідно звернутися до професійного перевізника. На сайті перевізника, повинні бути присутні приклади робіт, фото та відео (бажано) ілюстрація процесу робіт, які виконуються співробітниками компанії, котрі приїдуть до Вас. Не варто нависати над вантажниками, та супроводжувати з витримкою дистанції, щоб не заважати.

Як відбувається перевезення піаніно

Перевезення піаніно має свої етапи та правила. Перш за все обов’язково перевірити надійність фіксації частин, які можна зняти без порушення конструкції (кришки фасаду над клавіатурою та під нею). Якщо фіксатори не працюють, то краще їх переміщувати окремо.

Переміщення по сходах відбувається за допомогою спеціальних ременів. Спуск та підйом піаніно виконує два вантажника, в рідких випадках, коли вага перевищує триста п’ятдесят кілограм може бути задіяно чотири чоловіка. Такелажний ремінь заводядь вздовж музичного інструмента, першим на сходи заходить вантажник, потім піаніно та слідом другий вантажник. Тобто, завжди, при спуску та підйомі один вантажник (або пара, якщо задіяно чотири) йде знизу, а інший зверху. Ні в моєму разі не по боках.

Щоб перевезти піаніно по рівній поверхні підлоги може бути застосована спеціальна тачка, або використані ремені.

Завантаження, в залежності від типу вантажного відсіку, має кілька розповсюджених способів:

  • В мікроавтобус може бути занесено (при наявності сходинки), або підняти один бік, мікроавтобус повільно під’їздить та верхню частину піаніно ставлять всередину, а друга підіймається. Вантажники повинні працювати синхронно утримуючи інструмент від падіння та координуючи роботу водія.
  • В бортове авто завантажують способом вкладання на задню частину та засуванням, з подальшим зведенням в робочому положенні.

Перевезення піаніно відбувається в його робочому стані – вертикально. Щоб правильно перевезти піаніно в вантажному відсіку його обов’язково прив’язувати ременями. Це дозволить уникнути пошкоджень.

Як обрати професіонала, щоб перевезти піаніно

Вище було вказано, що на сайті, або під час спілкування професіонали надають видеоприклади своїх робіт. Оформлюючи замовлення уточнюють перевезти піаніно якої марки та кольору треба переміщувати (це дозволить визначити вагу). Присутність вантажного ліфта на обох адресах та поверхи (з якого будуть забирати та куди заносити). Можливі ускладнення (складний винос де доведеться ставити на бік, тощо). Обидві адреси, що дозволить дізнатися відстань. Саме ця інформація впливає на ціноутворення.

Інформацію надав перевізник Груз-Ок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут