додому Краса і здоров'я

Як підібрати крем для обличчя?

1340

Мабуть, не існує жінки, яка б при догляді за собою не користувалася кремом для обличчя. При покупці на заповітну баночку покладаються надії на те, що застосування засобу позитивно позначиться на стані шкіри її власниці. Як же вибрати цей продукт, щоб він дійсно приніс користь?крем для обличчя

Завдання й рішення

Сучасна косметична промисловість випускає безліч видів кремів, під кожну задачу, яку потрібно вирішити. Так, якщо жінці необхідно зволоження – підбирають зволожуючий, якщо харчування – вибір падає на склад, насичений різноманітними активними елементами. Під кожну проблему існує свій склад, або ціла лінійка продуктів.

До найбільш затребуваним типам кремів відносяться:

  • зволожуючі (заповнюють недолік вологи в тканинах шкіри);
  • поживні (доставляють корисні шкірі амінокислоти, вітаміни, мікроелементи);
  • омолоджуючі (припиняють старіння шкіри, розгладжують її поверхню);

Крім того, окремо виділяють тональні, очищаючі креми та креми для і від засмаги.

Віковий підхід

Існує й інший підхід до вибору крему – віковий, коли за основу береться вік жінки. У самому загальному випадку виділяють продукти для молодої, зрілої, і в’янучої шкіри.

У продажу частіше їх поділяють на:

  • крем 25+ (спрямований на не складне очищення, легке зволоження, часто містить витяжки трав і рослин, які допомагають регулювати стан шкіри, нещодавно вийшла з юнацького віку);
  • крем 35+ (містить більше елементів, живить, бореться з першими віковими зморшками);
  • крем 45+ (стимулює процес регенерації клітин, містять ферменти, які сприяють відновленню структури шкіри, дає ліфтинг-ефект).

День і ніч

Розподіл продуктів на денні та нічні виправдано, мабуть, тільки з комерційної точки зору.

Дізнайтесь більше:

Якщо денна баночка покликана оберегти шкіру від негативних навколишніх факторів, зволожити, підживити і при цьому не бути занадто важкою, щоб не доставляти дискомфорту своїй власниці, то нічна за визначенням – більш насичена, щільна. Виходячи зі сказаного, торговці красою підштовхують до купівлі відразу двох засобів, що працюють в парі. Це непогано, але чи так необхідно?

Здоровий глузд – основа вибору

Який би принцип не був покладений в основу вибору, при покупці крему для обличчя треба насамперед керуватися здоровим глуздом.

Не можна виключити можливість виникнення алергічної реакції, або просто дискомфорту при застосуванні нового засобу, навіть правильно підібраного під реальну задачу. Тому, при підборі крему краще орієнтуватися на простий склад, без екзотичних добавок, наявність натуральних речовин, розумне співвідношення ціни та якості продукту. А головне – на відчуття після нанесення продукту: якщо шкірі комфортно, значить, він підібраний правильно.

Додати коментар