додому Краса і здоров'я

Як вибрати засіб від прищів?

1249

Запитайте більшість підлітків, і вони скажуть вам, що креми від акне є життєво важливою частиною їхнього життя. Проблеми з прищами у відповідальний момент можуть виникнути і у дорослих, тому кожен повинен мати в своїй косметичці ефективний лікарський засіб.боримось з прищамиІснує безліч кремів і лосьйонів, які відрізняються за складом, жирністю і концентрацією активних речовин. Щоб вибрати найбільш ефективне лікування, необхідно знати особливості цих лікарських засобів та їх вплив на вашу шкіру.

Лікування акне для різних типів шкіри

При виборі засобу від прищів важливо знати ваш тип шкіри. Людям з жирною поверхнею більше підходять легкі лосьйони або продукти на основі гелю. Якщо ж у вас суха шкіра, слід купувати крем на жирній основі, який буде живити і зволожувати зовнішні клітини протягом дня.

Концентрація засобу від акне

Концентрація активних інгредієнтів продукту повинна відповідати рівню чутливості вашої шкіри. Чим дошкульніше зовнішні клітини, тим менш концентрованим має бути засіб.

Якщо ви оберете занадто сильний крем, щоденне використання такого засобу може призвести до надмірного висихання шкіри або вищої активності сальних залоз, що в обох випадках посилить проблеми з акне.

Дізнайтесь більше:

Пам’ятайте! Не слід використовувати крем або лосьйон від прищів на повсякденній основі. Ці продукти не призначені для постійного догляду за чутливою шкірою обличчя. Деякі креми, через їх особливий склад, з часом можуть зруйнувати структуру шкірних клітин і знову викликати утворення акне.

Кращий крем від прищів для вашої шкіри

Деякі лікарські засоби містять інгредієнти, які одночасно сушать і відлущують поверхню шкіри. Інші креми від акне мають у складі речовини, які зволожують і живлять клітини. Якщо ви не знаєте, які інгредієнти більше підходять для лікування прищів у вашому випадку, то перед покупкою крему краще звернутися до дерматолога. Лікар проведе спеціальний аналіз верхнього шару клітин, щоб визначити найбільш ефективний і безпечний засіб для вирішення ваших проблем.

попередня статтяЯк підібрати крем для обличчя?
наступна статтяЯк правильно бігати, щоб схуднути

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут