додому Сім'я і відносини

Як розпізнати брехню чоловіка?

1858

У світі дуже мало людей, які легко миряться з брехнею. Більшість жінок воліють гірку правду, ніж красиву і солодку брехню.обман чоловікаОднак багато чоловіків, м’яко сказати, є великими фантазерами, і уміють ввести в оману свою співрозмовницю. Щоб не стати жертвою ретельно  обману, доведеться освоїти психологію брехні і навчитися розпізнавати брехню чоловіка.

Основні види брехні

Психологи вже давно розклали по поличках види обманів. За типом брехня підрозділяють на активну, пасивну, усвідомлювану, неусвідомлювану і патологічну.

Містифікація – одна з нешкідливих форм обману, до якої, як правило, вдаються чоловіки-фантазери, що залишилися в душі підлітками. Зазвичай розказані ними історії рясніють фарбами та емоціями. Це можуть бути вигадані подвиги, незаслужені нагороди і відсутні в реальному житті факти.

Сама нешкідлива брехня – це лестощі. З її допомогою чоловіка, впевнені в тому, що жінки люблять вухами, намагаються завоювати жіночу увагу. У лестощів немає нічого поганого, але іноді увійшли в роль хлопці починають рясно поливати даму незаслуженими компліментами, викликаючи тим самим обурення з боку адресатів красивих, але неправдоподібних слів.

Ще нешкідливіше виглядає брехня, на яку йдуть з ввічливості. Далеко не всю правду можна говорити жінкам і не на кожне питання співрозмовниці легко дати правдиву відповідь. Ось і викручуються нещасні чоловіки, як можуть, беручи на себе гріх у вигляді обману.

Брехня заради порятунку – своєрідний захист чоловіки від неминучих скандалів і щоденних причіпок по дрібницях. Найчастіше ці обмани провокують самі жінки, своєю агресивною поведінкою змушуючи близького чоловіка приховувати істину.

Багатьом представникам сильної статі властиво перебільшувати реальні факти. Яскравий приклад цьому – рибалки, у кілька разів завищують розміри спійманої риби, і чоловіки, барвисто розповідають про своїх неіснуючих перемоги на любовному фронті. Рухає цим видом брехні прагнення бути першим і бажання виділятися на рівні інших самців.

Створення ілюзії вже не можна віднести до нешкідливої ??брехні. Умілий ілюзіоніст з легкістю може сказати довірливій дівчині, що у нього є вілла на березі моря, але саме сьогодні він забув удома картку і не може розплатитися за спільну вечерю в ресторані. З таких майстрів слова нерідко виходять професійні альфонси.

Самий неприємний вид брехні – патологічний. Така людина бреше заради того, щоб брехати. У нього немає корисливих цілей. Він отримує задоволення від самого процесу і від того, що це у нього непогано виходить.

Найбільше дратує неприкрита брехня. У цьому випадку обманщик заперечує те, що не має сумнівів. Наприклад, чоловік, що прийшов додому вранці, повідомляє, що щойно повернувся лише тому, що виходив на 5 хвилин виносити сміття.

Як викрити чоловіка у брехні

Психологи прийшли до висновку, що чоловіки обманюють зовсім не так, як жінки. При цьому чоловічу брехню, запевняють вони, розпізнати набагато простіше, ніж підступні обмани прекрасних дам.

Чоловік, у якого є серйозні причини приховувати правду, буде говорити більш гучним голосом, ніж звичайно, постарається не дивитися в очі, почне смикати краватку і неприродно чухати стегно.

Зазвичай чоловіки, яким невластива патологічна брехня, не відразу видають свою фінальну версію. Спочатку вони довго мнуть, називають абсолютно різні факти і причини і лише після довгих розпитувань резюмують «правду». Це, якраз, і вводить в оману жінок, що приймають останній, найбільш вдало придуманий аргумент за істину. Насправді ж, якщо чоловік вирішив щось приховати, то він зробить це будь-якими шляхами.

Дізнайтесь більше:

Чоловік, який хоче приховати правду, але не бажає обманювати, буде всіляко йти від розмов і запитань. Він зробить вигляд, що дуже зайнятий робочими справами і закриється в іншій кімнаті, поїде працювати на дачу або займеться гучним ремонтом в тісному ванній кімнаті, не залишаючи шансу жінці почати свій допит.

Найпростіше розпізнати брехню тих, хто обманює постійно. Достатньо тільки запам’ятати один з розказаних фактів і час від часу відновлювати цю тему розмови. Незабаром стане зрозуміло, що факти не збігаються, а суть щодня змінюється. Чи можна довіряти такій людині в інших питаннях? Швидше за все, подібний чоловік не здатний стати надійним фундаментом у житті.

Що робити з обманщиком?

Багато жінок все життя намагаються боротися з чоловічою брехнею, намагаються переконати коханого чоловіка в необхідності говорити правду і в безглуздості неприкритих обманів. Однак практика показує, що все це не приносить очікуваного результату. Вибір у жінок, що зіткнувся волею долі з брехунами, невеликий.

Якщо чоловік дорогий і розлучатися з ним бажання немає, доведеться змиритися з брехнею. Необхідно навчитися не звертати на неї уваги і не провокувати обмани щоденними допитами і спробами вивести підступного обманщика «на чисту воду».

Жінкам, які дуже болісно реагують на чоловічу брехню, краще не труїти своє життя регулярними тортурами і витікаючими з них скандалами. Далеко не всі чоловіки страждають потребою щось приховувати. Чим раніше з дороги піде брехун, який руйнує стосунки, тим швидше в житті з’явиться гідна людина.

попередня статтяЯк помиритися з кращою подругою?
наступна статтяЯк підібрати крем для обличчя?

Додати коментар