додому Сім'я і відносини

Як помиритися з кращою подругою?

Ви з подругою — не розлий вода, і дня не проходить без телефонних розмов, посиденьок у чаті, особистих зустрічей та іншого спілкування. І якщо вашу міцну дружбу спіткала сварка, потрібно терміново вживати заходів.як помиритися з подругоюОтже, як помиритися з найкращою подругою, після сварки?

Гордість геть

В справжній дружбі немає місця гордині. Вмійте визнати свої помилки і попросити прощення. Якщо сварка — справа рук подруги, і вона прийшла до вас з вибаченнями, дайте їй можливість висловитися, вислухайте її і вибачте. Кожен має право на помилку, тому швидше відпустіть ситуацію і не накопичуйте образу.

Визнайте свої помилки

У відносинах важливо вчасно визнавати свої помилки. Причиною багатьох чвар виявляється оманлива впевненість у своїй правоті. Якщо ви дійсно винні, але вперто вважаєте причиною конфлікту подругу, ваше прощення її «невинності» не вирішить проблему. Будьте чесні в першу чергу з самою собою, і ваше відверте визнання провини подруга оцінить набагато більше, ніж поблажливе «ладно, я тебе прощаю».

Вмійте слухати

Подруги потрібні не тільки для того, щоб за компанію ходити по магазинах, обговорювати хлопців і разом проводити дозвілля. Дружба — це вміння розділити радість щасливих моментів і підтримати в скрутну хвилину. Тому якщо ви хочете справжню дружбу, навчитеся слухати, а, головне, чути свого співрозмовника, дати слушну пораду і надати посильну вам допомогу. У разі сварки, також вмійте вислухати подругу, зрозуміти її точку зору і прийняти пояснення.

Що написати подрузі, щоб помиритися?

Якщо вам важко зважитися особисто підійти до подруги після сварки, перший крок можна зробити через соціальні мережі або смс-повідомлення. Напишіть їй щось в жартівливій формі, наприклад, «вистачить дутися, давай вже миритися». Використовуйте ласкаво-дружні клички, якими ви зазвичай її називаєте. Адже хіба можна ображатися на смс з розряду: «козулька моя люба, дуже за тобою сумую, прости» або «вредина моя кохана, не можу без тебе, терміново треба миритися».

Загалом, використовуйте властиві вашому спілкуванню слівця і прийоми, щоб ваше послання не образило подругу, а навпаки, розтопило її серце і змусило посміхнутися. Також можна змінити статус свого аккаунта на сумний текст, наприклад, «посварилася з улюбленою подругою … вмираю від туги». Не бійтеся бути щирою і сентиментальною, і подруга оцінить вашу фантазію і відвертість.

Поважайте подругу

У чому б не була причина вашої сварки, шанобливо ставитеся до своєї подруги, навіть якщо вона дійсно образила вас. Не обговорюйте її з спільними знайомими, не зводьте наклепів і не ображайте. По-перше, ви не знаєте, в якому спотвореному вигляді ця інформація дійде до подруги. По-друге, те, що між вами сталося — ваше з нею особиста справа, не варто давати людям приводів для пліток і обговорень. І, по-третє, тільки утримуючи язик за зубами, ви не дозволите собі наговорити образливих слів, про які в наслідок будете жаліти.

Дізнайтесь більше:

Відверта розмова

Не рідко причиною конфлікту є емоції, коли, не розібравшись в ситуації, ви ображаєтеся, говорите гидоти або просто починаєте ігнорувати подругу. Таке непорозуміння може виникнути через ревнощі, наприклад, вам здасться, що подруга заграє з вашим хлопцем. Ваша реакція? Звичайно ж, виключити подругу зі списку наближених вам людей. Не робіть поспішних висновків, спочатку відверто поговорите з «підозрюваною». Можливо, ваш залицяльник сам підбиває до неї клини, а вона — просто заручник ситуації. Загалом, будьте уважні і керуйтеся не емоціями, а фактами.

Дружба в трьох

Саме дружба «у трьох» найчастіше схильна сварок. Причиною є ревнощі один до одного і надумані образи. Якщо у вашому «тріо» є власниця, вона буде пильно стежити за тим, щоб дві її подруги не зблизилися між собою більше, ніж з нею. А також варто посваритися двом, тут же кожна з «постраждалих» в цьому конфлікті буде намагатися переманити на свою сторону третю подругу. Загалом, інтриг і підводних каменів не уникнути. Таку ситуацію може врятувати тільки делікатність і бажання всього «тріо» відновити стосунки.

Якщо ви посварилися з найкращою подругою і цінуєте вашу дружбу, не допустіть, щоб безглуздий конфлікт зруйнував перевірений часом союз. Зробіть перший крок на шляху до примирення, переведіть сварку в жартівливу форму, ніколи не згадуйте колишніх образ. Вирішуйте поточний конфлікт, не згадуючи про старі чвари.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут