додому Фітнес і спорт

Найбільш ефективні домашні тренажери для схуднення

Здоров’я людини — це те, що потрібно дбайливо зберігати і ретельно стежити за його станом, так як, незважаючи на розвиток медицини, існує безліч факторів, здатних вплинути на організм і чинити на нього негативний вплив.

Одним з найважливіших способів, що допомагають підтримувати здоров’я, є фізичні навантаження. Очевидно, що за допомогою регулярних занять спортом, можна не тільки зберегти здоровий організм, але і стати володарем стрункого, гарного тіла.

На жаль, не всі з нас можуть відвідувати тренажерні зали в силу тих чи інших обставин. Якщо ви входите в число людей, які змушені відмовитися від тренувань в залі, не варто впадати у відчай, адже займатися можна і в домашніх умовах, просто купивши домашній тренажер.

Переваги домашніх тренажерів

Як би не були корисні відвідування тренажерного залу, у них є свої недоліки, які відсутні в домашніх тренуваннях. Отже, заняття на домашніх тренажерах повною мірою можуть замінити заняття в залах і принести чимало користі.

Одна з переваг домашніх тренажерів — це можливість не витрачати час на поїздки в зал і назад. Крім того, витративши одноразово певну суму на придбання тренажера, ви істотно заощадите на щомісячне придбання абонемента в спортзал, який, як правило, коштує чимало.

До плюсів домашніх тренажерів так само можна віднести можливість займатися в будь-який зручний для вас час.

Розглянемо найбільш популярні тренажери, які використовуються в домашніх умовах і сприяють досягненню бажаного результату — позбавлення від зайвих кілограмів в найкоротші терміни і зміцнення організму.

Бігова доріжка

30-10-14-foto-poradnica-600x621-3

Лідером за популярністю серед домашніх тренажерів є бігова доріжка. З її допомогою можна підтримувати м’язи в тонусі, піддаючи організм інтенсивним кардіонавантаженням. Під час бігу працюють практично всі групи м’язів, включаючи м’язи преса. Крім того, біг — це найбільш ефективний засіб для спалювання жирів.

Сучасні бігові доріжки оснащені спеціальними електронними системами, які дозволяють регулювати швидкість обертання полотна і його нахил. Крім цього, вони висвітлюють на табло, яке перебуває у вас перед очима, швидкість, з якою ви біжите, відстань, яку вже пробігли, а також ваш пульс під час бігу. Таким чином, ви зможете повністю контролювати стан свого організму і отримаєте від занять тільки користь.

Велотренажер

30-10-14-foto-poradnica-600x337-2

Наступний за популярністю домашній тренажер — це велотренажер. Він теж відноситься до числа кардіотренажерів, і завоював визнання тих, хто прагне вести здоровий і активний спосіб життя.

Перевагою велотренажера можна вважати те, що він забезпечує мінімальне навантаження на суглоби, але при цьому позбавляє від надмірної ваги. У процесі тренування задіюються м’язи ніг і сідниць, що допомагає зробити їх підтягнутими і пружними.

Як і бігові доріжки, існують велотренажери, які оснащені автоматичним регулюванням ступеня навантаження під час обертання педалей. Також ви зможете контролювати відстань, яку ви «проїхали», і швидкість, з якою ви її подолали.

До додаткових функцій, наявних у велотренажерів, відносяться датчики серцевого ритму і кількість спалених за час тренування калорій.

Еліптичний тренажер

30-10-14-foto-poradnica-600x600-1

Ще один тренажер, що заслуговує уваги всіх, хто стежить за своїм здоров’ям, і в той же час намагається удосконалити свою фігуру, це еліптичний тренажер. У процесі занять задіюються не тільки ноги, але і руки, крім того, змінивши напрямок обертання педалей, ви зможете дати навантаження на зовсім інші м’язи.

Особливе положення ніг під час тренування знімає навантаження з суглобів і хребта, що робить еліптичний тренажер максимально безпечним і ефективним.