додому Фітнес і спорт

Які необхідно виконувати вправи, щоб ноги були стрункими?

2026

Які вправи для ніг зроблять їх стрункими? Хто з жінок коли-небудь не мріяв мати гарні й підтягнуті ніжки? Навіть тим, кому пощастило мати такі ноги, напевно не відмовляться їх удосконалити. Іншими словами немає жінок, які б були повністю задоволені своїми ногами! вправи для струнких ніг

Існує кілька рішень даної проблеми. Ви можете весь час ховати ноги під довгими спідницями і широкими брюками. Наплювати на всі ваші недоліки і радіти тому, що у вас взагалі є ноги. Але існує ще одне рішення даної проблеми – це спеціальні вправи для ніг.

На жаль, третє рішення проблеми, а саме вправи для ніг до душі не всім жінкам. І це зовсім не правильно! Вправи ці зовсім не буде виснажувати ваше тіло, і вам не потрібно буде витрачати багато грошей на відвідування спортзалу. Це тільки гімнастика, яку ви можете проводити в домашніх умовах. Але давайте не ходитиме навколо, та близько і уважно розглянемо всі вправи, які стануть основою ваших регулярних тренувань.

Вправи для струнких і красивих ніг

Які вправи для ніг є? Якщо ви вже давно мрієте про стрункі ноги, в такому випадку ви не обійдетеся без певної фізичного навантаження. Існує безліч найрізноманітніших комплексів і вправ, призначених для ніг, і всі вони можуть ефективними, якщо звичайно ви будете постійно їх виконувати. Бажано займатися щодня, або хоча б один раз на два дні. Пропонуємо вам найпоширеніші вправи.

Присідання, як ефективна вправа для ніг. Станьте рівно, ноги трохи розставте в сторони, руки помістіть на пояс. На рахунок «раз» ви повинні поволі сісти, але стежте за тим, щоб ваші коліна не розгорталися в сторони, так як вони повинні бути розташовані на одній лінії з вашими стопами. Щоб у момент присідання ви могли утримати рівновагу ви можете витягати свої руки вперед. Після чого на рахунок «два» вам потрібно повернутися у вихідне положення. Дана вправа для ніг найкраще виконувати в два підходи приблизно по 10 разів кожен. Можна відпочивати по однієї хвилини між підходами, щоб ваші м’язи не встигли повністю розслабитися.

Махи ногами. Щоб почати цю вправу для ніг вам знадобитися стілець або інша висока опора. Ви повинні встати прямо біля стільця, підберіть свій живіт, ноги поставте разом. Зробіть мах ногою в будь-яку сторону, але постарайтеся сильно не нахиляться, піднімайте свою ногу якнайвище. Після чого вам потрібно повернутися у вихідне положення, зробіть ногою мах назад, постарайтеся відтягувати ноги якомога далі, при цьому ви повинні відчути напругу в м’язах, знову поверніться в попереднє положення.

Підйом ноги. Встаньте так, як в попередній вправі для ніг, спину тримайте прямо, стійте обличчям до опори. Повільно підніміть вгору пряму ногу на найбільшу висоту, носок повинен дивитися в стелю. Постарайтеся затриматися у верхній точці на кілька секунд і повільно опустіть на підлогу свою ногу. Ті ж самі рухи потрібно виконати і з другою ногою. Вправу потрібно повторювати по 25 разів.

Перекати. Для цієї вправи для ніг встаньте прямо, щоб спина була рівною, ноги трохи розставте в сторони, руки помістіть на пояс. Постарайтеся присісти якомога нижче, згинаючи ноги в колінах. Не згинайте спину в такому положенні постарайтеся перенести вагу тіла з однієї сторони в іншу сторону. Найголовніше при виконанні вправи тримати спину рівною. Виконуйте цю вправу кілька разів по десять перекатів в різні боки.

Вправа для ніг – ножиці в лежачому положенні. Ляжте на спину, простягніть руки вздовж вашого тіла або помістіть їх за голову, втягніть живіт. Почніть піднімати обидві ноги під рівним кутом у напрямку до підлоги і розведіть обидві ноги в різні боки. Шкарпетки повинні дивитися в вашу сторону, коліна не згинайте.

Випади. Станьте прямо руки помістіть на пояс, підтягуйте сідниці і живіт. Постарайтеся зробити широкий крок назад. Коліно вашої виставленої ноги повинне бути обов’язково зігнуте під прямим кутом. Тримайте рівно спину, при цьому не потрібно напружувати ваш прес. Поверніться в звичайне положення і зробіть такий же випад, але тільки іншою ногою. Дана вправа для ніг зміцнить м’язи ваших литок, а також м’язи задньої поверхні ніг.

На виконання всього цього комплексу вправ для ніг вам потрібно витратити всього лише 20 хвилин. Ви повинні погодитися, що це дуже мало часу, який ви можете «викроїти» вранці, в обід або перед сном.

Якщо вам буде недостатньо цих вправ для ніг, стрункість повернеться не так швидко як ви того хотіли. У такому випадку до додаткової гімнастики ви можете спробувати вжити додаткових заходів. Якщо у вас є зайва повнота, тоді ви повинні постаратися знизити свою вагу.

Дізнайтесь більше:

Щоб знизити свою вагу на ногах вам знадобитися:

– Зробити собі розвантажувальний день, сісти на дієту або перейти на збалансоване харчування. У вашому раціоні повинні бути обов’язково присутніми свіжі овочі і фрукти, кисломолочні продукти, злакові, м’ясо і риба.

– Можна пройти курс антицелюлітного масажу або для всього тіла, не виключаючи вправи для ніг. Спеціальний масаж розіб’є всі ваші жирові відклади, зробить вашу шкіру більш пружною і привабливою.

– Намагайтеся багато ходити пішки, наприклад, замість того, щоб їхати на роботу на громадському транспорті або на автомобілі, виходьте раніше з дому і вирушайте пішки. Так ви будете спалювати не тільки зайві калорії, і знімете стрес.

– Можна практикувати контрастний душ для ваших ніг або для всього тіла. Завдяки чому ви приведете свою шкіру в тонус, і зміцнить імунітет.

Пам’ятаєте приказку, що «під лежачий камінь вода не тече», тому не лінуйтеся і регулярної виконуйте цей комплекс вправ для ніг і незабаром побачите позитивний результат.

попередня статтяЩо приготувати на романтичну вечерю?
наступна статтяЧи можна пити воду під час тренувань?

Додати коментар