додому Краса і здоров'я

Домашній масаж від целюліту

Не слухайте тих, хто каже, що позбутися целюліту коштує великих грошей або це взагалі неможливо. Все, що потрібно в цьому питанні, — ваше тверде рішення і регулярний підхід. І масаж не буде коштувати вам ні копійки, бо робити ви його будете самі.домашній масаж від целюліту

Класичний

Все, що вам знадобиться, — масажне масло (можна додати в нього ефірну олію). Рухами знизу вгору погладжуйте проблемні місця. Спочатку злегка, потім зі зростаючим зусиллям. Зібравши шкірний валик трохи вище коліна, перекочуйте його вище. Розминайте проблемні зони так, ніби місите тісто. Закінчите масаж погладжуванням.

Медовий

Хороший тим, що розігріваюча дія меду прискорює обмінні процеси, посилюючи тим самим ефект від процедури. Мед вибирайте обов’язково натуральний, без домішок. Втім, можна самостійно додати в нього кілька крапель ефірного масла. Порцію суміші готуйте безпосередньо перед процедурою.

Нанесіть мед на долоні і рухами пройдіться по проблемних місцях. Спочатку злегка, потім сильніше. З зусиллям притискайте долоні до тіла і різко відсмикує їх.
Кожну ділянку опрацьовуйте по 5-10 хвилин. Ви помітите, як на шкірі почне проступати біла в’язка субстанція, потім вона почне темніти. Це вважають ознакою того, що з тканин виходить все «зайве». Після масажу обов’язково прийміть душ.

Дізнайтесь більше:

Яку б методику масажу ви не вибрали, пам’ятайте, що боротьба з целюлітом вимагає систематичних зусиль, і обов’язково в комплексі з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями. У середньому курс масажу складається з 10 процедур, які виконують через день. Перерва між курсами — 2 тижні. Втім, хто б відмовлявся! Адже масаж — справа надзвичайно приємне!

Баночний

Добре стимулює кровотік і лімфодренаж в проблемних місцях. Окрім спеціальної масажної банки потрібно масажне масло.

  • Рясно змастіть оброблювану область маслом. Банку повинна вільно ковзати по шкірі.
  • Встановивши банку на тіло, плавно переміщайте її круговими рухами по проблемній зоні.
  • Кожну зону обробляйте не менше 10 хвилин.

Вакуумний масаж протипоказаний при варикозі, тромбозі, пошкодженнях і новоутвореннях на оброблюваних ділянках.

За допомогою дерев’яних ложок

Старовинна методика слов’янських народів, нині набирає популярність. Вважається, що, крім механічного впливу, дерево заряджає людину позитивною енергетикою. Виконується самими звичайними дерев’яними ложками.
Плавно і несильно натискаючи ложками на шкіру, рухайтеся у напрямку від низу живота — до грудей.

  • Помістіть ложку на область талії. Надавив, робіть нею рух до центру живота. у напрямку Повторіть 10 разів.
  • Напружте прес. Натискаючи, пропрацюйте цю зону ложками протягом 2 хв. Потім «простукаєте» ними прес протягом 5 хв.
  • Наступна зона — стегна. Злегка натискаючи, погладжуйте шкіру ложками, рухаючись у напрямку від колін вгору. Таким чином пропрацюйте внутрішню і зовнішню поверхні стегон. Потім «Прохлопать» стегна ложками.
  • Точно так само, як стегна, обробляємо сідниці (тут знадобиться стороння допомога). Рухаємося у напрямку від центру до боків.
  • «Простукуйте» сідниці не менше 10 хвилин.

Ефективність масажу підвищиться, якщо виконувати його з використанням ефірних масел.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут