додому Новини

ACS: пиво з хмелю, що росте на півдні Німеччини, знижує ризик хвороби Альцгеймера

324

Італійські вчені вивчили вплив пива на людський організм і встановили, що воно допомагає знизити ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера.

Photo by engin akyurt on Unsplash

До такого висновку дійшла група фахівців з Університету Мілано-Бікокка. Така корисна властивість обумовлена ??застосуванням квіток хмелю в процесі пивоваріння, які містять антиоксиданти, сприяючи виведенню небезпечних для мозку токсинів.

Автори наукової роботи також порівняли властивості різних сортів хмелю і виявили найбільш корисний для профілактики хвороби Альцгеймера. Таким є вид рослини, що вирощується в німецькому місті Теттнанг. Він використовується для приготування бурштинового та світлого табору. з хмелю, що росте на півдні Німеччини, знижує ризик хвороби Альцгеймера

Напої на основі зазначеного хмелю мають високий вміст певного антибіотика, що зменшує запалення в мозку, завдяки чому можуть благотворно впливати на людей з групи ризику, пише ACS Chemical Neuroscience.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар