додому Краса і здоров'я

Ці дві ознаки в ногах можуть передбачити інсульт

59

Інсульт вважається станом, при якому потрібна невідкладна медична допомога. Також він може привести до смерті, тому так важливо звертати увагу на будь-які симптоми, які можуть свідчити про інсульт.

Фото від Kaspars Grinvalds

Інсульти виникають, коли кровопостачання частини мозку припиняється. І виявлення будь-яких ознак цього стану може врятувати людині життя.

Крім того, іноді людина стикається з транзиторною ішемічною атакою (ТІА). Це означає, що в майбутньому у нього більше шансів на виникнення інсульту. Відбувається така атака, коли тимчасово переривається кровопостачання мозку.

Американська асоціація неврологічних хірургів зазначає, що загальні ознаки транзиторної ішемічної атаки зникають протягом 20 хвилин. Серед таких симптомів є два, які пов’язані зі станом ніг.

Людина відчуває після ТІА оніміння або втрату сили ніг. З типових ознак такого стану-тимчасові труднощі з власною мовою або розумінням мови інших, втрата зору або зниження його чіткості в одному оці, оніміння руки/ноги або втрата сили в них. Дані симптоми зазвичай проходять менш ніж за 10-20 хвилин.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Джерело

попередня статтяACS: пиво з хмелю, що росте на півдні Німеччини, знижує ризик хвороби Альцгеймера
наступна статтяЯк соя зашкодить вашому здоров’ю

Додати коментар