додому Краса і здоров'я

Як прибрати жир на тілі?

2538

Ви вже кілька місяців займаєтеся у фітнес-залі, а результату так і немає? Причина проста: ви неправильно тренуєтеся.Як побороти жир на тілі?

Заощадити на особистому інструкторі і зробити тренування ефективними допоможуть елементарні знання з шкільних уроків анатомії і фізкультури.

Як влаштовані м’язи

По складу м’яз являє собою різні види білка, головний з яких — міозин — поглинає енергію з кислоти АТФ. Її-то і виробляють клітини: спочатку з креатинфосфату, потім з вуглеводів і тільки після цього — з жирів. Процес цей складний і довгий, і якщо ваше тренування дуже інтенсивне, але нетривале, то до заповітних складочок на боках справа може не дійти.

Кисень для спалювання жирів

Головна умова для спалювання жирів — надходження в організм достатньої кількості кисню. Тому, по-перше, приміщення, в якому ви займаєтеся, повинно бути добре провітрено.

По-друге, варто віддати перевагу аеробним навантаженням (теніс, спортивні танці, степ-аеробіка).

Чому бажаючим схуднути не можна починати з силових тренувань? Тому що такі навантаження спрямовані, перш за все, на збільшення м’язової маси. Процес спалювання жирів йде після навантаження, поки організм відновлюється. Якщо у вас мало м’язів і багато жиру, ефект буде зворотним: ви наберете вагу, не позбувшись від боків і «галіфе». Приступати до силових тренувань треба тоді, коли ви досить схуднете.

Дізнайтесь більше:

Вимірюємо пульс

Ще одним ключовим моментом в процесі спалювання жирів є пульс: він повинен бути незмінним під час всього тренування. Свій максимальний пульс можна розрахувати за формулою: 220 мінус вік в роках.

Отримана цифра і є та межа, переступати яку не можна: це загрожує зносом серцевого м’яза. Виходячи з максимального пульсу, визначають три види навантажень:

  • високе (до 85% від максимального пульсу) досягається при інтервальному тренуванні тривалістю 45 хвилин і рекомендується добре підготовленим спортсменам;
  • середнє (до 70% від максимального пульсу), наприклад, неквапливий біг підтюпцем протягом години;
  • низьке (до 65% від максимального пульсу) рекомендується новачкам і людям зі слабким здоров’ям.
попередня статтяМісячний календар стрижки і фарбування волосся на квітень 2016 року
наступна статтяЯк жити з задоваленням?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут