додому Гороскоп

Місячний календар стрижки і фарбування волосся на квітень 2016 року

Розглянемо місячний календар стрижки і фарбування волосся на квітень 2016 року.календар стрижок та фарбування волосся на квітень 2016

1 КВІТНЯ 2016 року

Остання чверть знаходиться в Козерозі. Цей день ідеально підходить для зміни звичного способу. Стрижка сьогодні принесе фінансове благополуччя і добробут.

2 КВІТНЯ 2016 року

Місяць перебуває в перехідному зодіакальному стані від Козерога до Водолія і продовжує свій регресний цикл. Стрижка в цей календарний день посприяє зміцненню здоров’я, поліпшенню добробуту і владнає всі фінансові проблеми.

3 КВІТНЯ 2016 року

Місяць зайняв позицію у Водолії і продовжує цикл. Це перший з несприятливих днів цього місяця, в який не варто стригти волосся. Однак, для видимого зміни зовнішнього вигляду за допомогою звичайного проділу немає ніяких перешкод.

4 КВІТНЯ 2016 року

Черговий день минає Місяця, який знаходиться в перехідному зодіакальному стані від Водолія до Риб. Календар стрижок рекомендує в цей день утриматися від складних зачісок і віддати перевагу більш простим варіантів.

5 КВІТНЯ 2016 року

Місячний диск знаходиться в сузір’ї Риб і продовжує спадати. У цей день не варто стригтися, тому що великий ризик ослаблення імунітету і здоров’я в цілому.

6 КВІТНЯ 2016 року

Місяць знаходиться в перехідному зодіакальному стані від Риб до Овна. У цей день календар стрижок рекомендує усунути всі локони і навіть найменші хвилі, так як кучері можуть стати серйозною перешкодою на шляху до отримання позитивної енергії.

7 КВІТНЯ 2016 року

Новий місячний диск знаходиться в Овні. Не варто сьогодні конструктивно змінювати зачіску або остригати волосся, так як це може погано позначитися на загальному самопочутті, особливо з боку ендокринної системи.

8 КВІТНЯ 2016 року

Другий день наростаючого Місяця, який знаходиться одночасно в Овні і Тельці. Це сприятливий день для створення простих зачісок, наприклад, звичайного хвоста. Хвіст відкриє портал в Космос і підтягне правильну енергію.

9 КВІТНЯ 2016 року

Місяць перебуває в Тельці і продовжує свій зростаючий цикл. Стрижка волосся в цей день стане початком нової ери в житті і допоможе підкорити нові горизонти. Однак, якщо конструктивних змін в планах немає, то краще за все перенести стрижку на наступний день.

10 КВІТНЯ 2016 року

Четвертий день наростаючого Місяця, що знаходиться в Тільці і Близнюках. Щоб цей день приніс радість і море позитиву, календар стрижок рекомендує внести в зачіску який-небудь жовтий або червоний елемент.

11 КВІТНЯ 2016 року

Місяць знаходиться в знаку зодіаку Близнюків і продовжує своє зростання. Це сприятливий день для дослідів і яскравого образу, який зможе допомогти знайти свою другу половинку.

12 КВІТНЯ 2016 року

Місяць набирає обертів в плані зростання і знаходиться в перехідному поясі від Близнюків до Раку. Згідно з календарем стрижок, це вкрай несприятливий день для зміни способу, так як цей захід може погано відбитися на душевному стані.

13 КВІТНЯ 2016 року

Місяць розташувалася в знаку зодіаку Рак і продовжує своє зростання. Цей сприятливий день позитивно вплине на внутрішній стан в разі стрижки. Якщо ж ви все таки зважитеся на стрижку в цей день, то волосся буде відростати вкрай повільно, що допоможе зберегти нову зачіску тривалий час.

14 КВІТНЯ 2016 року

Наростаючий Місяць в перехідному зодіакальному стані від Рака до Лева. Календар стрижок рекомендує відмовитися від хитромудрих зачісок в цей день і віддати перевагу чомусь простому.

15 КВІТНЯ 2016 року

Місяць знаходиться у Леві і продовжує свій зростаючий цикл. Цей нейтральний день для волосся, який може як порадувати, так і накликати неприємності.

16 КВІТНЯ 2016 року

Десятий день наростаючого Місяця, що знаходиться у Леві. Це дуже сприятливий день для підстригання волосся, який не тільки принесе нову зачіску, а й гарний настрій.

17 КВІТНЯ 2016 року

Зростаючий Місяць, який перебуває на межі Льва і Діви. Стрижка в цей день може дуже погано позначитися на самопочутті, особливо якщо планується похід до стоматолога.

18 КВІТНЯ 2016 року

Місяць наростаючий і знаходиться в Діві. У цей сприятливий день слід використовувати в зачісці декоративні елементи з металу.

19 КВІТНЯ 2016 року

Місяць перебуває у фазі росту і в перехідному зодіакальному поясі Діва — Терези. Сьогодні не потрібно особливо ламати голову над стилем і зачіскою, адже звичайна простота може стати тим самим вірним рішенням, яке допоможе вирішити всі проблеми і змінити долю.

20 КВІТНЯ 2016 року

Місяць продовжує свій ріст і знаходиться в Терезах. Сприятливий день для зміни довжини волосся. Даний захід допоможе завести потрібні зв’язки і підвищити свою привабливість.

21 КВІТНЯ 2016 року

Наростаючий місяць в поясі Терезів. Календар стрижок не рекомендує цей день для дослідів зі своєю шевелюрою, так як результат може шокувати.

22 КВІТНЯ 2016 року

Повний місяць. Місячний диск знаходиться в перехідному зодіакальному стані від Терезів до Скорпіона. Календар стрижок категорично не рекомендує використовувати цей день для зміни зачіски.

23 КВІТНЯ 2016 року

Місяць починає свій регресний цикл і міцно освоюється в поясі Скорпіона. У цей день навіть найменша зміна в зачісці допоможе вам справити хороше враження на всіх навколо і налагодити своє здоров’я.

24 КВІТНЯ 2016 року

Місяць йде і знаходиться в перехідному стані від Скорпіона до Стрільця. Не пропустіть свій шанс на стрижку до години дня, так як друга його половина, згідно з календарем стрижок, може піднести неприємний сюрприз.

Дізнайтесь більше:

25 КВІТНЯ 2016 року

Місяць перебуває в Стрільці і продовжує свій регресний цикл. Шевелюра острижена в цей день буде рости дуже повільно і надовго збереже свій первозданний вигляд. Крім того, волосся придбає природний блиск і силу.

26 КВІТНЯ 2016 року

Місяць продовжує спадати і все ще перебуває в Стрільці. Це несприятливий день у всіх відносинах для стрижки, яка може не тільки зіпсувати настрій, але і стати початком низки неприємностей.

27 КВІТНЯ 2016 року

Місяць в перехідному зодіакальному стані від Стрільця до Козерога. Згідно з місячним календарем стрижок, в цей день руки перукаря привнесуть негатив і нерозуміння в сімейну ідилію.

28 КВІТНЯ 2016 року

Місяць перебуває в Козерозі і продовжує свій регресний цикл. У цей день стрижка принесе неприємності.

29 КВІТНЯ 2016 року

Місяць в перехідному зодіакальному стані від Козерога до Водолія. Не варто планувати на цей день стрижки та інші перукарські послуги.

30 КВІТНЯ 2016 року

Місяць перебуває у Водолії і продовжує спадати. Стрижка в цей день може залучити неприємності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут